DOSTAWA

Koszty pakowania i wysyłki

Przesyłki realizujemy na różne sposoby, po to, aby każdy wybrał najwygodniejszą dla siebie.

  • 0zł  - przesyłka kurierska lub pocztowa przy zakupach powyżej 149,00 zł
  • kwota 14 zł - przesyłka kurierska przy zakupach poniżej 149 zł
  • Paczkomaty.pl - koszt przesyłki 9,90

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE):

kwota 18 zł - przesyłka kurierska
Gratis, Przy zakupach powyżej 300zł

 

Logo paczkomaty

Przesyłka Kurierska

Przedpłata:  13 zł 14 zł
Pobranie: -

18 zł

Kurier DPD 

DPD Pick Up

18

11

Darmowa dostawa powyżej 149zł

Dostawa Zamówienia do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Dostępne formy dostawy zamówienia oraz koszty dostawy Zamówienia dostępne dla Klienta na podstronie „Koszt Dostawy” Sklepu Internetowego dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
Odbiór osobisty produktu przez Klienta jest bezpłatny. Obiór osobisty dostępny jest pod adresami:

Fale Loki Koki
81-366 Gdynia
ul. Władysława IV 38/48
E-mail: gdynia1@falelokikoki.pl
Telefon komórkowy: 607-234-004
Sklep czynny:
Poniedziałek-piątek, 9:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

 

Fale Loki Koki
80-850 Gdańsk
ul. Rajska 10  ( C.H. Madison, 1 piętro)
E-mail: gdansk1@falelokikoki.pl
Telefon komórkowy: 693-608-909
Sklep czynny:
Poniedziałek-sobota, 9:00-21:00

Niedziela: 10:00-20:00

 

Fale Loki Koki
83-200 Starogard Gdański
ul. Jana Pawła II 1C
E-mail: starogard1@falelokikoki.pl
Telefon komórkowy: 605-145-010
Sklep czynny:
Poniedziałek-Piątek, 10:00-18:00
Sobota: 09:00-13:00

Fale Loki Koki
83-400 Kościerzyna
ul. Młyńska 9a
E-mail: koscierzyna1@falelokikoki.pl
Telefon komórkowy: 536 639 018
Sklep czynny:
Poniedziałek-Piątek, 10:00-18:00
Sobota: 09:00-13:00

Gotowość Zamówienia do odbioru osobistego zostanie potwierdzona przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosowanej wiadomości e-mail na adres podany w trakcie składania Zamówienia.
Sprzedający zamieszcza na stronie internetowej Sklepu Internetowego www.fryzjer.info przedstawiającej dany produkt informację o liczbie dni roboczych, w ciągu których nastąpi nadanie przesyłki z przedmiotem zamówienia lub gotowości do odbioru osobistego przez Klienta.

REKLAMACJE I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

GP Sp. z o.o. jako sprzedawca odpowiada wobec klienta będącego konsumentem w rozumieniu art.. 22[1] Kodeksu Cywilnego,  tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.
Reklamacja może zostać złożona przez Klienta pisemnie na adres „www.fryzjer.info” ul. Liściasta 42, 81-198 Mosty lub za pomocą poczty elektronicznej na adres” bok@fryzjer.info
Sprzedawca  w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Brak ustosunkowania w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.
W celu rozpatrzenia reklamacji Klient powinien dostarczyć do Sprzedawcy reklamowany produkt lub produkty wraz z opisem reklamacji na adres „GP Sp. z o.o.”.  ul. Liściasta 42, 81-198 Mosty.
W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta – Sprzedawca niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.  W przypadku braku możliwości wymiana produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny Spółka zwróci należność niezwłocznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli reklamacja zostanie uznana za zasadną, Sprzedający zwróci również koszty związane z odesłaniem reklamowanego produktu do Sprzedawcy.

ZWROTY

Jedynie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (GP Sp.z o.o., sklep@fryzjer.info, Telefon: 607234005) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór odstąpienia od umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz w jednym z oddziałów / sklepów stacjonarnych, lub do magazynu głównego: GP Sp. z o.o. ul. Liściasta 42, 81-198 Mosty, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.