Rica Opuntia Oil kosmetyki do włosów

Rica Opuntia Oil

Pielęgnacja oparta na sile natury

Linia produktów Opuntia OIL to linia do pielęgnacji włosów na bazie unikalnego olejku z opuncji, bardzo rzadkiego i drogocennego olejku ekstrahowanego z czystych nasion i kladodii opuncji figowej, rośliny pochodzącej z regionu Morza Śródziemnego. Dobroczynne działanie olejku znane jest od setek lat za sprawą niezwykłych właściwości antyoksydacyjnych, regenerujących, nawilżających, kojących oraz przeciwzapalnych

Opuntia Oil to wyjątkowa pielęgnacja, oparta na sile naturalnych składników odżywczych wprost z tętniącej życiem Sycylii, gdzie opuncja figowa jest charakterystycznym elementem krajobrazu.

Aktywne filtry

Wielofunkcyjny olejek z opuncji marki Rica

Opuntia Oil Treatment to olejek, który sprawdzi się do różnych rodzajów włosów, ale przede wszystkim do osłabionych i matowych kosmyków, które często poddawane są stylizacji na gorąco. Olejek pielęgnacyjny można stosować jako kurację do włosów, a także jako produkt przy stylizacji włosów. Rica Opuntia Oil działa odbudowująco, wygładza oraz odżywia pasma i końcówki włosów. Jednocześnie chroni przed wysoką temperaturą oraz posiada w składzie filtr UV.

Wielofunkcyjny olejek pielęgnacyjny można używać na wiele sposobów. Wystarczy delikatnie wmasować porcje preparatu w wilgotne lub suche włosy, szczególnie pasma i końcówki. Wystarczy nałożyć 1-2 pompki, aby cieszyć się miękkimi i odżywionymi kosmykami przez długi czas. Zalecane jest regularne stosowanie preparatu w celu uzyskania pożądanego efektu. 

Nasz sklep fryzjerski online oferuje szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji włosów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi kategoriami:

 ∙ profesjonalne szampony do włosów,
 ∙ fryzjerska odżywka do włosów,
 ∙ specjalistyczne maski do włosów.

Zapraszamy na zakupy już dziś!