Montibello Decode

Decode i Decode Zero Montibello

To więcej niż efekt końcowy - to początek

Deode to rewolucja w tworzeniu efektów końcowych fryzury. Postaw na kreatywność dostosowaną do okazji i oczekiwań - daj się zaskoczyć elastycznymi akcentami i pozwól trwać każdej idealnej i dopracowanej stylizacji! Ta linia produktów do stylizacji została stworzona specjalnie po to, by dać Ci pełną swobodę wyrażania siebie i osobliwości poprzez wyjątkową fryzurę. Wyrafinowanie, tajemnica, bunt, nieodparty urok, szaleństwo, świeżość - Decode wszystko jest możliwe. Stwórz własne stylizacje Decode i wyrażaj je bez stawiania granic swoim inspiracjom.

Dostępne linie marki MontibelloMontibello Treat NaturtechMontibello Smart Touch | Montibello Decode i Decode Zero| Montibello Silaplex | Montibello Styling Finalfine i Finalstyle Montibello Morphosse | Montibello Gold Oil | Zestawy kosmetyków Montibello

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Seria Decode Montibello

Linia produktów do stylizacji stworzona specjalnie po to, by dać Ci swobodę wyrażania osobowości poprzez wyjątkową fryzurę. Decode to nowe podejście do tworzenia efektów końcowych stylizacji. Formuła zapewnia wyjątkową pielęgnację włosów oraz wysokiej jakości rezultaty. Kosmetyki mają różną konsystencję, dostosowaną do każdej potrzeby i rodzaju włosów. Wyjątkowe, zróżnicowane zapachy pozwalają zapewnić niezwykłe, przyjemne doznania. Seria składa się z pięciu kolekcji, które pozwolą Ci uzyskać pożądane fryzury i efekty końcowe:

Finish, Volume, Texture, Smooth, Curl

Montibello DECODE ZERO

Zero sklejania - zero zabrudzeń - zero nieprzyjemnych pozostałości - zero lepkości - zero zbędnych składników Seria Decode Zero to 90% naturalne, wegańskie kosmetyki, które pozwalają stworzyć codziennie, neutralne stylizacje, wydobywać piękno włosów każdego rodzaju, bez zabarwień i nieprzyjemnych pozostałości. Produkty te nie obciążają włosów i nie sklejają ich, chronią przed wysokimi temperaturami, a ponadto mają właściwości pielęgnacyjne (za sprawą witaminy B, ekstraktu z białej herbaty) i zapobiegające puszeniu się włosów. Decode Zero to stylizacja, której nie czuć, przeznaczona dla osób ceniące swoje naturalne piękno. Co istotne, są to produkty łagodne dla skóry i włosów ( nie wpływają negatywnie na ich koloryzację), wolne od wad tradycyjnych kosmetyków do stylizacji.