Lista produktów Insight

Aktywne filtry

Odżywka Insight Damaged Hair Restructurizing, do włosów zniszczonych, suchych, uwrażliwionych i po zabiegach

favorite favorite_border
64,89 zł

Odżywka do włosów suchych, zniszczonych i po zabiegach chemicznych Insight Damaged Hair to profesjonalna odżywka do włosów zniszczonych. Zapewnia kompleksową pielęgnację włosom wymagającym głębokiej regeneracji. Bazuje na organicznym ekstrakcie z kiełków pszenicy oraz odżywczym fitokompleksie (masło oliwkowe, olej arganowy, olej z otrębów ryżu).

Maska Insight Damaged Dry Hair Restructurizing, odbudowująca maska do włosów suchych i zniszczonych

favorite favorite_border
49,90 zł

Maska do włosów INSIGHT Damaged Hair to profesjonalna maska do włosów zniszczonych i suchych. Skoncentrowana dawka składników aktywnych natychmiast poprawia kondycję i wygląd bardzo wymagających włosów. Bazuje na organicznym ekstrakcie z kiełków pszenicy oraz odżywczym fitokompleksie: olej arganowy, masło oliwkowe, olej z otrębów ryżu.

Odżywka Insight Daily Use, Energizing Conditioner, do codziennej pielęgnacji wszystkich typów włosów

favorite favorite_border
64,89 zł

Odżywka do włosów INSIGHT Daily Use to naturalna i lekka odżywka nawilżająca do codziennego stosowania dla każdego rodzaju włosów. Bazuje na organicznym wyciągu z cytryny i odżywczym fitokompleksie: masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy. Ułatwia rozczesywanie i dostarcza Twoim pasmom potrzebnych składników pielęgnujących.