Akcesoria do salonu fryzjerskiego

Prowadzenie salonu fryzjerskiego wymaga wykorzystania wielu akcesoriów, które z jednej strony ułatwiają pracę, a z drugiej stanowią ważny element bezpieczeństwa i higieny pracy. W naszym asortymencie nie brakuje zatem najróżniejszych rozwiązań wprost od flagowych producentów produktów fryzjerskich w tym Mila Technic, EuroStil czy KMS.

  • Pokaż pasek boczny

Filtry

Osłonki na okulary 250szt

23,00 zł

Ochrona na oprawki okularów, proste - pasują do wszystkich kształtów okularów: zarówno do bardzo modnych okularów z liniami prostymi jak i do okularów o klasycznych, zaokrąglonych liniach. Opakowanie zawiera 250 sztuk.

Nasza oferta pozostałych akcesoriów to liczne produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim salonie jak bibułkiosłonki na okularyosłony do myjnifiltry do wodymaski ochronne do lakieru czy antystatyczne miotły. Troska o komfort i bezpieczeństwo Twoich klientów to ważny aspekt działalności, dlatego doposażając swój salon zadbaj o każdy aspekt, w tym np. produkty jednorazowe czy ochronne.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem akcesoriów fryzjerskich, jak również specjalistycznych narzędzi, sprzętów, kosmetyków do pielęgnacjikoloryzacji czy rozwiązań dedykowanych dla mężczyzn.