Pozostałe akcesoria

Prowadzenie salonu fryzjerskiego wymaga wykorzystania wielu akcesoriów, które z jednej strony ułatwiają pracę, a z drugiej stanowią ważny element bezpieczeństwa i higieny pracy. W naszym asortymencie nie brakuje zatem najróżniejszych rozwiązań wprost od flagowych producentów produktów fryzjerskich w tym Mila Technic, EuroStil czy KMS.
Nasza oferta pozostałych akcesoriów to liczne produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim salonie jak bibułki, osłonki na okulary, osłony do myjni, filtry do wody, maski ochronne do lakieru czy antystatyczne miotły. Troska o komfort i bezpieczeństwo Twoich klientów to ważny aspekt działalności, dlatego doposażając swój salon zadbaj o każdy aspekt, w tym np. produkty jednorazowe czy ochronne.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem akcesoriów fryzjerskich, jak również specjalistycznych narzędzi, sprzętów, kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji czy rozwiązań dedykowanych dla mężczyzn.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć