Fartuchy i peleryny fryzjerskie

Jednym z podstawowych akcesoriów fryzjerskichfartuchy i peleryny. Ich zastosowanie jest nieodzowne podczas przeprowadzania większości zabiegów stylizacyjnych, czy kolorystycznych. To rozwiązanie, które zapewnia komfort i ochronę przed zabrudzeniem odzieży podczas strzyżenia, koloryzacji i wielu innych zabiegów fryzjerskich.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Peleryny fryzjerskie to obowiązkowy element wyposażenia salonu. Stosowane są podczas świadczenia usług u każdego klienta – od mycia włosów, przez strzyżenie, a na całej gamie zabiegów stylistycznych i pielęgnacyjnych skończywszy. Są one doskonałym sposobem na ochronę przed zachlapaniem lub zaplamieniem. Nie ma chyba nic mniej przyjemnego niż odzież cała w ściętych kosmykach włosów lub zabrudzona farbą, dlatego wyposażenie salonu w peleryny np. jednorazowe, pozwoli z większą pewnością i starannością podejść do zabiegów fryzjerskich.
Nie mniejsze znaczenie mają także fartuchy fryzjerskie dedykowane stylistom fryzur czy barberom. To dzięki nim obsługa salonu zawsze prezentuje się schludnie, czysto i estetycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta peleryn i fartuchów, w tym także modeli dostosowanych dla potrzeb najmłodszych.