Fartuchy i peleryny fryzjerskie

Jednym z podstawowych akcesoriów fryzjerskich są fartuchy fryzjerskie oraz peleryny. Dlaczego? Ich zastosowanie jest nieodzowne podczas przeprowadzania większości zabiegów stylizacyjnych, czy kolorystycznych. Peleryny fryzjerskie to rozwiązanie, które zapewnia komfort i ochronę przed zabrudzeniem odzieży podczas strzyżenia, koloryzacji i wielu innych zabiegów fryzjerskich. Sprawdź, jakie pelerynki fryzjerskie przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Aktywne filtry

Fartuchy fryzjerskie od Fryzjer.info

Pelerynki do strzyżenia włosów to obowiązkowy element wyposażenia salonu. Stosowane są podczas świadczenia usług u każdego klienta – od mycia włosów, przez strzyżenie, a na całej gamie zabiegów stylistycznych i pielęgnacyjnych skończywszy. Fartuchy fryzjerskie jednorazowe są doskonałym sposobem na ochronę przed zachlapaniem lub zaplamieniem.

Nie ma chyba nic mniej przyjemnego niż odzież cała w ściętych kosmykach włosów lub zabrudzona farbą, dlatego wyposażenie salonu w fartuszki fryzjerskie pozwoli z większą pewnością i starannością podejść do zabiegów fryzjerskich. Możesz zdecydować się np. na pelerynki jednorazowe lub pelerynki foliowe fryzjerskie. 

Peleryny fryzjerskie dla każdego!

W naszej ofercie przygotowaliśmy produkty dla różnych grup klientów. Nie mniejsze znaczenie od tradycyjnych peleryn mają również fartuchy fryzjerskie dedykowane stylistom fryzur czy barberom. To dzięki nim obsługa salonu zawsze prezentuje się schludnie, czysto i estetycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta peleryn i fartuchów, w tym także modeli dostosowanych dla potrzeb najmłodszych. 

Nasz sklep fryzjerski oferuje nie tylko przydatne akcesoria fryzjerskie, ale również inne produkty, takie jak sprzęt fryzjerski czy narzędzia fryzjerskie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień na profesjonalne produkty od renomowanych marek!