Lista produktów Les Secrets De Loly

Produkty stworzone specjalnie dla włosów kręconych, dla różnych rodzajów włosów kręconych.

Najważniejsze informacje o marce:

Naturalne składy - produkty składają się w ponad 97% ze składników pochodzenia naturalnego. Formuły nie zawierają parabenów, SLS, silikonów, barwników, alkoholu ani olejów mineralnych.

Les Secrets de Loly to profesjonalne formulacje, które opracowywane są w laboratorium pod Paryżem. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a większość z nich jest wegańska.

Eksperckie podejście do włosów teksturowanych - kosmetyki przeznaczone są do włosów falowanych, kręconych, afro i sprężynkowych. Pełna gama pro­duktów do włosów, od szamponów po specjalne za­biegi pielęgnacyjne.

Innowacyjna koncepcja jest prosta: Kelly (założycielka marki) wyobraziła sobie rutynę pielęgnacji włosów tak łatwą, jak liczenie do 4. Rutyna mycia i stylizacji w 4 krokach, tak po prostu!

Aktywne filtry

Szampon Les Secrets De Loly Perfect Match, wzmacniający do włosów cienkich, kręconych i falowanych

favorite favorite_border
280,00 zł

Szampon do włosów Les Secrets De Loly Perfect Match, wzmacniający do włosów cienkich, kręconych i falowanych 1000 ml. Zainspirowany piciem koktajli, bogatych w witaminy i minerały, dokładnie oczyszcza włosy i jest odpowiedni dla wszystkich typów włosów kręconych. Sprawia, że włosy stają się lśniące i miękkie. Nie osusza naturalnego sebum.