Kołnierze

Kołnierze ochronne dostępne w naszej ofercie to między innymi produkty marki Fox. Stanowią one nieocenione wsparcie w pracy każdego fryzjera czy barbera. Dostępne w naszej ofercie produkty nie wymagają prania, a utrzymanie ich w czystości jest proste i przyjemne. Kołnierze pomagają zadbać o komfort podczas zabiegów fryzjerskich np. wykonywanych na myjce, przez co zarówno fryzjer jak i klient czują się swobodniej.
Użytkowanie kołnierzy ochronnych jest wyjątkowo proste, dlatego każdy z powodzeniem wprowadzi je do swoich codziennych działań stylistycznych. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązań to nie tylko wygoda i ułatwienie pracy, bowiem wyraża to również profesjonalne podejście, a także dbałość o bezpieczeństwo i komfort klientów. To sposób na poprawę wizerunku Twojego salonu.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą akcesoriów, narzędzi, sprzętów oraz produktów pielęgnacyjnych i profesjonalnych dedykowanych fryzjerom, barberom i miłośnikom domowej stylizacji na najwyższym poziomie.

  • Pokaż pasek boczny

Jest 1 produkt

Wyświetlane 1-1 of 1 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć