Kołnierze fryzjerskie

Kołnierze ochronne dostępne w naszej ofercie to między innymi produkty marki Fox. Stanowią one nieocenione wsparcie w pracy każdego fryzjera czy barbera. Dostępne w naszej ofercie produkty nie wymagają prania, a utrzymanie ich w czystości jest proste i przyjemne. Kołnierze pomagają zadbać o komfort podczas zabiegów fryzjerskich np. wykonywanych na myjce, przez co zarówno fryzjer jak i klient czują się swobodniej.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Użytkowanie kołnierzy ochronnych jest wyjątkowo proste, dlatego każdy z powodzeniem wprowadzi je do swoich codziennych działań stylistycznych. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązań to nie tylko wygoda i ułatwienie pracy, bowiem wyraża to również profesjonalne podejście, a także dbałość o bezpieczeństwo i komfort klientów. To sposób na poprawę wizerunku Twojego salonu.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą akcesoriów, narzędzi, sprzętów oraz produktów pielęgnacyjnych i profesjonalnych dedykowanych fryzjerom, barberom i miłośnikom domowej stylizacji na najwyższym poziomie.
Znając praktykę fryzjerską wiemy jak te niepozorne elementy wspomagają pracę, dlatego oferujemy szereg różnorodnych rozwiązań, z którymi możliwe będzie komfortowe strzyżenie, farbowanie czy upinanie misternych fryzur.
Na naszych półkach znajdziesz klipsy metalowe i metalowo-plastikowekarkówki do oczyszczania pozostałości ściętych kosmyków (dla fryzjerów i barberów), opaski magnetyczne, klipsy krokodyle, rozdzielacze czy wsuwki karbowane. Każde z nich z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej wymagającej pracy. Klamry i klipsy ułatwią zabiegi fryzjerskie podtrzymując kosmyki podczas stylizacji lub koloryzacji, a wsuwki wspomogą misterne upięcia koków i im podobnych, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.

Rozmaite klamry, klipsy i wsuwki w różnych długościach i wariantach to nieoceniona pomoc zarówno dla profesjonalnych fryzjerów, jak również każdego, kto wykonuje upięcia i zabiegi na włosy w domu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.