Filtruj według

Marka

Marka

Główki fryzjerskie

Główki fryzjerskie to jeden z elementów pracy fryzjera, który przyda się zarówno podczas nauki, eksperymentów, jak i testowania nowych rozwiązań stylistycznych. W ofercie sklepu internetowego Fryzjer.info posiadamy główki fryzjerskie oraz podstawy do modeli główek, z którymi treningi fryzjerskie staną się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne.

To rozwiązanie idealne zarówno dla początkujących mistrzów stylizacji, jak i również zaawansowanych fryzjerów. Znajdziesz tu główki fryzjerskie naturalne włosy, które idealnie nadają się do ćwiczenia upięć i stylizacji. 

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Główki fryzjerskie od Fryzjer.info

Proponowane przez nas głowy fryzjerskie to wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie i gwarancja użyteczności na długi czas. W połączeniu z poręcznymi statywami oraz uchwytami, możliwe jest zwiększenie komfortu i swobody pracy z nowymi technikami.

Dzięki wykorzystaniu główek fryzjerskich możesz szkolić swoich pracowników, zdobywać nowe umiejętności, jak również prezentować swoje dzieła stylistyczne podczas konkursów i pokazów. Wyposażając swój salon fryzjerski w wysokiej jakości główki fryzjerskie z naturalnych włosów, z pewnością nie pożałujesz tej inwestycji. W ofercie dostępne są zarówno główki fryzjerskie damskie, jak i główki fryzjerskie treningowe męskie. Dzięki temu możesz przetestować każdego rodzaju fryzury i zabiegi. 

Główka treningowa fryzjerska i wiele więcej od Fryzjer.info

W ofercie posiadamy pełnowymiarowe modele damskie o różnych odcieniach kosmyków, dzięki czemu możliwe będzie praktykowanie nawet wyjątkowo skomplikowanych upięć i profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą główek fryzjerskich z którymi szlifowanie kunsztu stylisty będzie przyjemne i bezstresowe.

Sklep fryzjerski online Fryzjer.info to miejsce, w którym zaopatrzysz się nie tylko w niezbędne akcesoria fryzjerskie, ale również wysokiej klasy sprzęt fryzjerski i profesjonalne narzędzia fryzjerskie. Zapraszamy!