Główki fryzjerskie

Główki fryzjerskie to jeden z elementów pracy fryzjera, który przyda się zarówno podczas nauki, eksperymentów, jak i testowania nowych rozwiązań stylistycznych. W naszej ofercie posiadamy główki oraz podstawy do modeli główek, z którymi treningi fryzjerskie staną się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne. To rozwiązanie idealne zarówno dla początkujących mistrzów stylizacji, jak również zaawansowanych fryzjerów.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Proponowane przez nas modele główek fryzjerskich to wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie i gwarancja użyteczności na długi czas. W połączeniu z poręcznymi statywami – uchwytami, możliwe jest zwiększenie komfortu i swobody pracy z nowymi technikami. Dzięki wykorzystaniu główek fryzjerskich możesz szkolić swoich pracowników, zdobywać nowe umiejętności, jak również prezentować swoje dzieła stylistyczne podczas konkursów i pokazów. Wyposażając swój salon fryzjerski w wysokiej jakości główki, z pewnością nie pożałujesz tej inwestycji.
W ofercie posiadamy pełnowymiarowe modele damskie o różnych odcieniach kosmyków, dzięki czemu możliwe będzie praktykowanie nawet wyjątkowo skomplikowanych upięć i profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą główek fryzjerskich z którymi szlifowanie kunsztu stylisty będzie przyjemne i bezstresowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć