Brzytwy fryzjerskie

Brzytwa barberska to nieodłączny atrybut każdego profesjonalnego barbera, jak i stylisty fryzur. Precyzyjne golenie uzyskane z pomocą tego niepozornego ostrza, pozwala uzyskać niesamowite efekty końcowe zarówno w kreowaniu fryzury, dokładnego golenia, jak również wycięć wokół brody czy wąsów

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Dzięki zręcznemu wykorzystaniu brzytwy możliwe jest staranne wypielęgnowanie zarostupielęgnacja brody, a w czasach, kiedy to stylówka na „drwala” przeżywa swój renesans, nie sposób nie zaopatrzyć salonu w to pożądane narzędzie.
Stosowanie brzytwy wymaga umiejętności i wyczucia, dlatego panowie, którzy nie do końca czują się w temacie samodzielnego golenia tym sposobem, coraz chętniej zaglądają do salonów barberskich. Modele brzytew od marki Akashi, w tym wymienne ostrza, to doskonała inwestycja dla każdego, kto chce dopełnić zakres swoich usług w salonie barberskim, jak i dla amatorów tej alternatywy dbania o zarost w domowym zaciszu.
Brzytwy fryzjerskie znane są nie od dziś, jednak wyparte przez maszynki i golarki nieco straciły na znaczeniu. Na szczęście wracają do łask, stają się podstawowym narzędziem pracy wielu barberów. Mężczyźni poszukujący profesjonalnej opieki, zdecydowanie doceniają walory golenia tym prostym, jednak bardzo precyzyjnym i intrygującym sposobem. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą kolekcją brzytew oraz wymiennych ostrzy. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oraz kunszt ich wykonania z pewnością uczynią je jednym z najlepszych zakupów.