Filtruj według

Marka

Marka

Brzytwy fryzjerskie

Brzytwy barberskie to nieodłączny atrybut każdego profesjonalnego barbera, jak i stylisty fryzur. Dlatego właśnie w naszej ofercie online znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym z łatwością wykonasz golenie zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i w domowym zaciszu.

Precyzyjne golenie uzyskane z pomocą tego niepozornego ostrza pozwala uzyskać niesamowite efekty zarówno w kreowaniu fryzury, dokładnego golenia, jak również wycięć wokół brody czy wąsów. Zainteresowała Cię brzytwa do brody? Sprawdź, co obejmuje asortyment sklepu internetowego Fryzjer.info!

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Brzytwy barberskie do golenia od Fryzjer.info

Brzytwa fryzjerska umożliwia precyzyjne i gładkie cięcie. Dzięki zręcznemu wykorzystaniu brzytwy możliwe jest staranne wypielęgnowanie zarostu, pielęgnacja brody, a w czasach, kiedy to stylówka na „drwala” przeżywa swój renesans, nie sposób nie zaopatrzyć salonu w to pożądane narzędzie. Brzytwa do golenia twarzy to niezbędne wyposażenie stanowiska pracy każdego barbera oraz fryzjera.

Profesjonalne brzytwy do golenia – jak używać?

Stosowanie brzytwy do golenia wymaga umiejętności i wyczucia, dlatego panowie, którzy nie do końca czują się w dziedzinie samodzielnego golenia tym sposobem, coraz chętniej zaglądają do salonów barberskich. Jakie brzytwy znajdziesz w naszym asortymencie online? Brzytwa Fox czy Akashi to modele od cenionych marek, które stanowią doskonałą inwestycję dla każdego, kto chce dopełnić zakres swoich usług w salonie barberskim. Doskonale sprawdzą się również dla amatorów tej alternatywy dbania o zarost w domowym zaciszu. Wśród naszym propozycji dostępna jest również:

  • brzytwa na żyletki,
  • brzytwa do golenia klasyczna,
  • nożyczki do brzytwy,
  • brzytwa barberska drewniana.

Brzytwy fryzjerskie znane są nie od dziś, jednak wyparte przez maszynki i golarki nieco straciły na znaczeniu. Na szczęście wracają do łask, stając się podstawowym narzędziem pracy wielu barberów. Mężczyźni poszukujący profesjonalnej opieki, zdecydowanie doceniają walory golenia tym prostym, jednak bardzo precyzyjnym i intrygującym sposobem.

Bogaty asortyment sklepu internetowego Fryzjer.info

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją brzytew oraz wymiennych ostrzy. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oraz kunszt ich wykonania z pewnością uczynią je jednym z najlepszych zakupów. Brzytwa do twarzy to jednak nie wszystko, co znajdziesz w sklepie online Fryzjer.info. Nasz sklep fryzjerski online oferuje również profesjonalny sprzęt fryzjerski, w tym m.in. niezbędne akcesoria fryzjerskie wysokiej jakości oraz sprawdzone i wytrzymałe narzędzia fryzjerskie. Zapraszamy na zakupy!