Brzytwy fryzjerskie

Brzytwy barberskie to nieodłączny atrybut każdego profesjonalnego barbera, jak i stylisty fryzur. Dlatego właśnie w naszej ofercie online znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym z łatwością wykonasz golenie zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i w domowym zaciszu.

Precyzyjne golenie uzyskane z pomocą tego niepozornego ostrza pozwala uzyskać niesamowite efekty zarówno w kreowaniu fryzury, dokładnego golenia, jak również wycięć wokół brody czy wąsów. Zainteresowała Cię brzytwa do brody? Sprawdź, co obejmuje asortyment sklepu internetowego Fryzjer.info!

  • Pokaż pasek boczny

Filtry

Brzytwy barberskie do golenia od Fryzjer.info

Brzytwa fryzjerska umożliwia precyzyjne i gładkie cięcie. Dzięki zręcznemu wykorzystaniu brzytwy możliwe jest staranne wypielęgnowanie zarostu, pielęgnacja brody, a w czasach, kiedy to stylówka na „drwala” przeżywa swój renesans, nie sposób nie zaopatrzyć salonu w to pożądane narzędzie. Brzytwa do golenia twarzy to niezbędne wyposażenie stanowiska pracy każdego barbera oraz fryzjera.

Profesjonalne brzytwy do golenia – jak używać?

Stosowanie brzytwy do golenia wymaga umiejętności i wyczucia, dlatego panowie, którzy nie do końca czują się w dziedzinie samodzielnego golenia tym sposobem, coraz chętniej zaglądają do salonów barberskich. Jakie brzytwy znajdziesz w naszym asortymencie online? Brzytwa Fox czy Akashi to modele od cenionych marek, które stanowią doskonałą inwestycję dla każdego, kto chce dopełnić zakres swoich usług w salonie barberskim. Doskonale sprawdzą się również dla amatorów tej alternatywy dbania o zarost w domowym zaciszu. Wśród naszym propozycji dostępna jest również:

  • brzytwa na żyletki,
  • brzytwa do golenia klasyczna,
  • nożyczki do brzytwy,
  • brzytwa barberska drewniana.

Brzytwy fryzjerskie znane są nie od dziś, jednak wyparte przez maszynki i golarki nieco straciły na znaczeniu. Na szczęście wracają do łask, stając się podstawowym narzędziem pracy wielu barberów. Mężczyźni poszukujący profesjonalnej opieki, zdecydowanie doceniają walory golenia tym prostym, jednak bardzo precyzyjnym i intrygującym sposobem.

Bogaty asortyment sklepu internetowego Fryzjer.info

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją brzytew oraz wymiennych ostrzy. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oraz kunszt ich wykonania z pewnością uczynią je jednym z najlepszych zakupów. Brzytwa do twarzy to jednak nie wszystko, co znajdziesz w sklepie online Fryzjer.info. Nasz sklep fryzjerski online oferuje również profesjonalny sprzęt fryzjerski, w tym m.in. niezbędne akcesoria fryzjerskie wysokiej jakości oraz sprawdzone i wytrzymałe narzędzia fryzjerskie. Zapraszamy na zakupy!