Akcesoria fryzjerskie

Każdy profesjonalny salon fryzjerski poza kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem potrzebuje dostosowanych do pracy narzędzi, w tym różnorodnych akcesoriów fryzjerskich. Ten niezbędnik codziennej pracy stylisty fryzur wymaga regularnego uzupełniania, aby możliwe było wykonywanie usług najwyższej jakości. 

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

MILA TECHNIC Klipsy do...
  • -15%

MILA TECHNIC Klipsy do włosów 6 szt.

6,21 zł 7,31 zł

Klipsy do trzymania włosów podczas strzyżenia, makijażu, stylizacji lub mycia twarzy, odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów, można go używać bez względu na to, czy włosy są mokre, czy suche.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym nie mogło zatem zabraknąć szerokiej gamy akcesoriów, w tym czepkówpeleryn i fartuchówgłówek szkoleniowychklipsów, klamer i wsuwek, kołnierzy, lustermiseczek i pędzelkówspryskiwaczy, wałkówwypełniaczy i wielu innych. Wysoka jakość dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań pozwali Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie idealnie dopasowanymi do Twoich profesjonalnych umiejętności.
W pracy stylisty fryzur każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dbałość o wysokiej jakości akcesoria fryzjerskie wprost od renomowanych marek jak ArtegoEuroStilFoxMila Technic czy Montibello to nieocenione wsparcie w codziennych wyzwaniach fryzjerskich. Ich szeroki wachlarz pozwala dopasować je do każdego zabiegu, wpływając jednocześnie na pozytywny wizerunek Twojego salonu.

Dlaczego szeroka gama akcesoriów fryzjerskich to atut Twojego salonu?

Preparaty i kosmetyki fryzjerskie, liczne sprzęty i narzędzia to bez wątpienia najważniejsze elementy wyposażenia salonu stylizacji fryzur. Niestety brak akcesoriów fryzjerskich jak fartuchy i peleryny, klipsy czy klamerki, lustra, miseczki i pędzelki i im podobnych sprawi, że wiele zabiegów stanie się niemal niemożliwymi do profesjonalnego wykonania. Te z pozoru mało istotne detale stanowią zatem nieodłączne dopełnienie Twojego wyposażenia, którego nie możesz pominąć podczas urządzania salonu, jak również bieżącego funkcjonowania w zawodzie. Mając to na uwadze, zadbaliśmy zatem, aby możliwe było kompleksowe uzupełnienie wszelkich produktów niezbędnych do fachowego prowadzenia Twojego biznesu, jak i wykonywania skutecznych zabiegów w domowym zaciszu.
Każde z tych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie odgrywa ważną rolę w pracy stylisty fryzur, ale i w treningu. W asortymencie znajdziesz także główki z osprzętem to kreowania fryzur i szlifowania kunsztu fryzjerskiego. Wszystkie poszczególne produkty to rozwiązania najwyższej jakości, które sprawią, że codzienna praca będzie znacznie łatwiejsza, przyjemniejsza i zdecydowanie bardziej profesjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w kategorii akcesoriów i narzędzi fryzjerskich, gdzie znajdziesz prawdziwe perełki.