Akcesoria fryzjerskie

Każdy profesjonalny salon fryzjerski poza kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem potrzebuje dostosowanych do pracy narzędzi, w tym różnorodnych akcesoriów fryzjerskich. Ten niezbędnik codziennej pracy stylisty fryzur wymaga regularnego uzupełniania, aby możliwe było wykonywanie usług najwyższej jakości. 

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Paski termiczne Mila do koloryzacji 250 sztuk

favorite favorite_border
33,90 zł
  • optymalną temperaturę rozjaśniania i farbowania dzięki utrzymaniu ciepła
  • możliwość skrócenia czasu trzymania mieszanki na włosach
  • brak możliwości przegrzania włosów
  • elastyczność przy nakładaniu
  • pełną swobodę manipulacji i korekt położenia paska na włosach
  • półprzeźroczysty materiał pozwala na stałą kontrolę koloru
  • bardzo szybkie i łatwe usunięcie z włosów po skończonym zabiegu
  • wygodę dla klienta (paski nie szeleszczą i są bardzo lekkie)
  • wizerunek nowoczesnego salonu korzystającego z nowoczesnych rozwiązań

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym nie mogło zatem zabraknąć szerokiej gamy akcesoriów, w tym czepkówpeleryn i fartuchówgłówek szkoleniowychklipsów, klamer i wsuwek, kołnierzy, lustermiseczek i pędzelkówspryskiwaczy, wałkówwypełniaczy i wielu innych. Wysoka jakość dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań pozwali Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie idealnie dopasowanymi do Twoich profesjonalnych umiejętności.
W pracy stylisty fryzur każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dbałość o wysokiej jakości akcesoria fryzjerskie wprost od renomowanych marek jak ArtegoEuroStilFoxMila Technic czy Montibello to nieocenione wsparcie w codziennych wyzwaniach fryzjerskich. Ich szeroki wachlarz pozwala dopasować je do każdego zabiegu, wpływając jednocześnie na pozytywny wizerunek Twojego salonu.

Dlaczego szeroka gama akcesoriów fryzjerskich to atut Twojego salonu?

Preparaty i kosmetyki fryzjerskie, liczne sprzęty i narzędzia to bez wątpienia najważniejsze elementy wyposażenia salonu stylizacji fryzur. Niestety brak akcesoriów fryzjerskich jak fartuchy i peleryny, klipsy czy klamerki, lustra, miseczki i pędzelki i im podobnych sprawi, że wiele zabiegów stanie się niemal niemożliwymi do profesjonalnego wykonania. Te z pozoru mało istotne detale stanowią zatem nieodłączne dopełnienie Twojego wyposażenia, którego nie możesz pominąć podczas urządzania salonu, jak również bieżącego funkcjonowania w zawodzie. Mając to na uwadze, zadbaliśmy zatem, aby możliwe było kompleksowe uzupełnienie wszelkich produktów niezbędnych do fachowego prowadzenia Twojego biznesu, jak i wykonywania skutecznych zabiegów w domowym zaciszu.
Każde z tych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie odgrywa ważną rolę w pracy stylisty fryzur, ale i w treningu. W asortymencie znajdziesz także główki z osprzętem to kreowania fryzur i szlifowania kunsztu fryzjerskiego. Wszystkie poszczególne produkty to rozwiązania najwyższej jakości, które sprawią, że codzienna praca będzie znacznie łatwiejsza, przyjemniejsza i zdecydowanie bardziej profesjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w kategorii akcesoriów i narzędzi fryzjerskich, gdzie znajdziesz prawdziwe perełki.