Filtruj według

Marka

Marka

Maski na wypadanie włosów

Problem z wypadaniem włosów to dylemat wielu osób. W końcu przerzedzone, nazbyt delikatne i łamliwe kosmyki nie prezentują się zbyt dobrze. Dla ich wzmocnienia warto postawić na skuteczne kuracje, które pomogą skutecznie poprawić kondycję słabych włosów

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Doskonałym wsparciem stają się między innymi maski przeciwdziałające wypadaniu włosów. Produkty tego rodzaju można dopasować do indywidualnych potrzeb kosmyków, jak również naszych indywidualnych upodobań. W asortymencie posiadamy rozwiązania, które dzięki formułom bogatym w aktywne składniki, są w stanie skutecznie wzmocnić i wesprzeć włosy od cebulek aż po końce. Dzięki zawartości składników odżywczych, pasma stają się mocniejsze, a także intensywnie stymulowane do wzrostu, przez co mniej wypadają. Dodatkowo pobudzone krążenie w mieszkach włosowych pomaga nie tylko regulować cykl wzrostu włosów, ale sam czyni cały rytuał bardzo przyjemnym.
Regularne stosowanie maski przeciw wypadaniu, w połączeniu z kuracją innymi kosmetykami linii pozwala zyskać gęstsze, mocniejsze i piękniejsze kosmyki.