Degażówki fryzjerskie

Jednym z podstawowych narzędzi fryzjerskichdegażówki, czyli rodzaj nożyczek z ostrzem w kształcie charakterystycznych zębów. W naszej ofercie posiadamy szereg atrakcyjnych modeli od marek takich jak Fox, Olivia Gerden czy Akashi

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Każdy profesjonalny zakład fryzjerski korzysta z tego rodzaju rozwiązania, gdyż jest ono niezastąpione w cieniowaniu kosmyków, strzyżeniu punktowym, jak i zmniejszaniu objętości włosów. Wśród degażówek znaleźć można kilka rodzajów ostrzy, w tym siekacze z ząbkowaniem z jednej strony, ząbkowane obustronnie, jak i modele z ząbkowaniem jednostronnym z ząbkami rozmieszczonymi w większych, nierównomiernych odstępach.

Degażówki wymagają odpowiedniej pielęgnacji, gdyż pozwala ona na utrzymanie ich doskonałej kondycji i precyzyjnego cięcia na najwyższym poziomie. Dostępne w naszej ofercie produkty to najwyższej klasy modele, które pozwolą cieszyć się wygodą użytkowania i doskonałymi efektami strzyżenia. Renomowane degażówki fryzjerskie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnych, które hartowane są z pomocą specjalnych technologii dlatego ich żywotność przy prawidłowej pielęgnacji zapewni wieloletnie funkcjonowanie. Ostrość i dokładność cięcia wysokiej jakości narzędziami z pewnością docenią usatysfakcjonowani fryzurami klienci.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą narzędzi fryzjerskich, w tym właśnie najwyższej klasy degażówek, które oferujemy w różnych wariantach, w tym ze zróżnicowaną rozmiarówką ostrzy.