Filtruj według

Marka

Marka

Degażówki fryzjerskie

Jednym z podstawowych narzędzi fryzjerskich są degażówki, czyli rodzaj nożyczek z ostrzem w kształcie charakterystycznych zębów. W naszej ofercie posiadamy szereg atrakcyjnych modeli od cenionych marek. Znajdziesz tu m.in. nożyczki degażówki Fox, Olivia Garden czy Akashi.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Nożyczki degażówki – do czego służą?

Nożyczki do degażowania to specjalny rodzaj narzędzia, który wyposażony został w ząbki służące do przerzedzania i cieniowania włosów. Są stosowane zazwyczaj na końcu cięcia włosów, w celu wykończenia fryzury i nadania jej lekkości. W ten sposób można przerzedzić same końcówki włosów, uzyskując np. efekt piórkowy. Czym różni się ten zabieg od cieniowania? Cieniowanie przeprowadza się jedynie na określonym fragmencie włosów, skracając tylko niektóre partie kosmyków. Natomiast degażowanie odbywa się w sposób równomierny, na całej długości włosów

Degażówki fryzjerskie – niezbędne zaopatrzenie każdego profesjonalisty

Każdy profesjonalny zakład fryzjerski korzysta z rozwiązania, jakim są nożyczki fryzjerskie do cieniowania i degażowania. Jest to niezastąpiony sposób nie tylko na cieniowanie kosmyków, ale również strzyżenie punktowe, czy zmniejszanie objętości włosów. Wśród degażówek znaleźć można kilka rodzajów ostrzy, w tym:

  • siekacze z ząbkowaniem z jednej strony,
  • ząbkowane obustronnie,
  • degażówki jednostronne z ząbkami rozmieszczonymi w większych, nierównomiernych odstępach,
  • degażówki dwustronne.

Dlaczego warto wybrać nożyczki fryzjerskie degażówki?

Degażówki wymagają odpowiedniej pielęgnacji, gdyż pozwala ona na utrzymanie ich doskonałej kondycji i precyzyjnego cięcia na najwyższym poziomie. Dostępne w naszej ofercie produkty to najwyższej klasy modele, które pozwolą cieszyć się wygodą użytkowania i doskonałymi efektami strzyżenia.

Renomowane degażówki fryzjerskie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnych, które hartowane są z pomocą specjalnych technologii dlatego ich żywotność przy prawidłowej pielęgnacji zapewni wieloletnie funkcjonowanie. Ostrość i dokładność cięcia wysokiej jakości narzędziami z pewnością docenią usatysfakcjonowani fryzurami klienci.

Bogaty asortyment online Fryzjer.info

Zainteresowały Cię degażówki, które oferuje nasz sklep fryzjerski online? Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą narzędzi fryzjerskich, w tym właśnie najwyższej klasy degażówek, które oferujemy w różnych wariantach, w tym ze zróżnicowaną rozmiarówką ostrzy. Proponujemy wysokiej jakości sprzęt fryzjerski, w tym niezbędnie akcesoria fryzjerskie oraz profesjonalne narzędzia fryzjerskie. Skorzystaj już dziś!