Szczotki do włosów

Szczotka do włosów to narzędzie fryzjerskie stosowane przez każdego z nas na co dzień. W salonach fryzjerskich ich rola jest bezdyskusyjna, dlatego podobnie powinno być z ich jakością, która pozwoli kreować fryzury w pełni profesjonalnie

  • Pokaż pasek boczny

99 produktów

Wyświetlane 1-36 of 99 pozycji

Aktywne filtry

W szerokiej gamie artykułów fryzjerskich, w tym właśnie szczotek, posiadamy modele marek takich jak EuroStil czy Olivia GardenWybór idealnej szczotki nie powinien być zatem szczególnie trudny, a różnorodne ich rodzaje, pozwolą wykorzystać je zarówno w rozczesywaniu np. włosów mokrych, modelowaniu, jak i w stylizacjach włosów, wąsów i bród męskich. Szczotki dostępne na naszych półkach sklepowych to doskonałe dopełnienie wyposażenia każdego salonu fryzur, jak i barbera.
Wśród zróżnicowanych opcji szczotek, posiadamy szczotki okrągłe dedykowane do modelowania, podkręcania lub prostowania włosów, jak również unoszenia pasm u nasady. Oferujemy je w różnych rozmiarach, które ułatwią modelowanie włosów długich, jak również tych krótszych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają one specjalne otwory wentylacyjne, przez co stylizacja i suszenie można wykonać z ich pomocą dużo szybciej. Ciekawymi szczotkami są również te płaskie w formie. Dzięki swoim właściwościom antystatycznym zapobiegają elektryzowaniu się długich włosów, genialnie sprawdzają się również w przypadku zabiegów na włosach przedłużanych. Oferta naszego sklepu fryzjerskiego bogata jest również w szczotki dwustronne bądź płaskie, a w tym także modele do czesania brody.
Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem szczotek oraz wielu innych akcesoriów i narzędzi fryzjerskich. Z ich wsparciem żadna fryzura nie będzie stanowiła wyzwania niemożliwego, a praca stanie się czystą przyjemnością. Profesjonale doposażenie salonu to inwestycja, która procentuje.