Szczotki do włosów

Szczotki do włosów to narzędzia fryzjerskie stosowane przez każdego z nas na co dzień. W salonach fryzjerskich ich rola jest bezdyskusyjna, dlatego podobnie powinno być z ich jakością, która pozwoli kreować fryzury w pełni profesjonalnie.

Aktywne filtry

Szczotki do włosów od Fryzjer.info

W szerokiej gamie artykułów fryzjerskich, w tym właśnie szczotek, posiadamy modele marek takich jak EuroStil czy Olivia Garden. Wybór idealnej szczotki do włosów nie powinien być zatem szczególnie trudny, a różnorodne ich rodzaje, pozwolą wykorzystać je na wiele sposobów. Dlatego u nas dostępna jest m.in.:

 ∙ szczotka prostująca,
 ∙ szczotka do modelowania, układania i stylizacji włosów,
 ∙ szczotka obrotowa do włosów,
 ∙ szczotka z naturalnego włosia,
 ∙ szczotka do włosów kręconych,
 ∙ okrągła szczotka do włosów,
 ∙ szczotka do rozczesywania włosów.

Szczotki dostępne na naszych półkach sklepowych to doskonałe dopełnienie wyposażenia każdego salonu fryzur, jak i barbera.

Szczotki fryzjerskie — jakie wybrać?

Wśród zróżnicowanych opcji szczotek, posiadamy szczotki okrągłe dedykowane do modelowania, podkręcania lub prostowania włosów, jak również unoszenia pasm u nasady. Oferujemy je w różnych rozmiarach, które ułatwią modelowanie włosów długich, jak również tych krótszych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, szczotki do włosów posiadają specjalne otwory wentylacyjne, przez co stylizacja i suszenie można wykonać z ich pomocą dużo szybciej.

Ciekawymi szczotkami są również te płaskie w formie. Dzięki swoim właściwościom antystatycznym zapobiegają elektryzowaniu się długich włosów, genialnie sprawdzają się również w przypadku zabiegów na włosach przedłużanych. Oferta naszego sklepu fryzjerskiego bogata jest również w szczotki fryzjerskie dwustronne bądź płaskie, a w tym także modele do czesania brody.

Sprawdź ofertę online sklepu internetowego Fryzjer.info

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem szczotek oraz wielu innych akcesoriów i narzędzi fryzjerskich. Nasz sklep fryzjerski online oferuje m.in.:

 ∙ sprzęt fryzjerski,
 ∙ narzędzia fryzjerskie,
 ∙ akcesoria fryzjerskie.

Z ich wsparciem żadna fryzura nie będzie stanowiła wyzwania niemożliwego, a praca stanie się czystą przyjemnością. Profesjonale doposażenie salonu to inwestycja, która procentuje.