Maski do włosów farbowanych

Piękne, zdrowe i lśniące włosy niczym z salonu fryzjerskiego – to efekt, który zapewnią Ci nasze maski koloryzujące. Włosy farbowane wymagają jednak specjalnych produktów chroniących kolor i wzmacniających kosmyki poddane koloryzacji.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Najlepsze profesjonalne maski koloryzujące do włosów farbowanych od znanych marek!

Pielęgnacja włosów farbowanych jest możliwa dzięki szerokiej ofercie produktów od cenionych marek jak Artego, Solfine, Davines, Kemon, Lakme, Mila Professional, MKS Eco czy Montibello.

Maska do włosów farbowanych to rozwiązanie, które doskonale dopełnia codzienne rytuały kosmetyczne. Specjalne formuły masek tego typu sprawiają, że włosy dopieszczone są odżywczą mocą od cebulek aż po końce. Dodatkowo chronione są przed przesuszeniem. Maski do włosów farbowanych posiadają również właściwości przedłużające intensywność koloru oraz dodające blasku.

Maski fryzjerskie silnie nawilżające do włosów koloryzowanych

Wybierając jedną z propozycji odżywczych masek, zyskasz regenerację Twoich pasm, poprawisz ich kondycję, a przy tym zachowasz piękny, głęboki blask koloru. Delikatne włosy zostaną nawilżone i wzmocnione oraz nie będą się elektryzowały. Dzięki zawartości filtrów UV w maskach zachowają również trwałość koloru. Zapraszamy do skompletowania całej serii kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych np. profesjonalne szampony do włosów czy profesjonalne odżywki do włosów. Nasz sklep fryzjerski online to miejsce, w którym znajdziesz produkty do stylizacji włosów – zapraszamy!