Artego Renaissance

Dzięki naturalnym, a zarazem innowacyjnym składnikom nowej generacji Linia kosmetyków Artego Renaissance odpowiednio oczyszcza skórę głowy, nawilża, zapewnia jej równowagę (hamuje wypadanie włosów, łupież, przetłuszczanie, zmiany trądzikowe) oraz przeciwdziała przebarwieniom skóry.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

W skład linii wchodzą: trychologiczny szampon oczyszczający RAIN DANCE 1000/250ml, Skoncentrowane serum regenerujące na noc b/spł. RAIN DANCE 100ml, Trychologiczna kuracja dermo oczyszczająca RAIN DANCE- Oxygen Balm 1000ml oraz Trychologiczne serum detoksykujące w ampułkach RAIN DANCE- Balance Elixir 20 x 5ml. Każdy z tych produktów można używać osobno, ale najlepsze efekty są po zabiegach.
Zabiegi można stosować max raz w miesiącu, ponieważ bardzo głęboko oczyszczają skórę głowy. Zabiegi zostały stworzone z myślą o fryzjerach, którzy przyjmują klientów w odstępie czasowym i dbają o wysoki standard obsługi klienta w salonie fryzjerskim. Podczas zabiegów powinno wykonywać się masaż, który pomoże dotrzeć składnikom bardzo głęboko przez co efekty będą jeszcze lepsze. Masaż to idealny moment, gdzie fryzjer może dokładnie spojrzeć na skórę głowy i poinformować klienta o ewentualnych zmianach, o których mowa w programie www.stylistazdrowia.pl.
Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, natomiast okres kuracji to minimum 6 miesięcy. Zabiegi można stosować zarówno przed koloryzacją (jako oczyszczenie i przygotowanie do farbowania) oraz po, ponieważ nie wpływają negatywnie na kolor włosów (nie spływa). Zabiegi można stosować na skórę  głowy, skórę twarzy oraz dekoltu.