Produkty do koloryzacji włosów

Profesjonalne farbowanie włosów jest możliwe bez względu na okoliczności – wystarczy wybrać wysokiej jakości produkty do koloryzacji włosów dostępne w naszym internetowym sklepie fryzjerskim. Zaopatrzysz się tu we wszystko, czego potrzebujesz do koloryzacji włosów. Maski koloryzujące, odżywki, pianki, szampony koloryzujące, żele, utleniacze, rozjaśniacze.

Mamy też pełną gamę akcesoriów potrzebnych do przeprowadzenia samodzielnej koloryzacji – przydadzą Ci się specjalne przybory do farbowania włosów, które ułatwią samodzielną koloryzację. Znajdziesz tu pędzelki, miseczki, czepki, peleryny fryzjerskie, aplikatory do folii, shaker do farb i wiele więcej. 

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Profesjonalne produkty do włosów farbowanych od cenionych marek

Oferujemy preparaty i akcesoria, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Artego, Davines, Solfine, Subrina, Loreal, Mila Professional czy Montibello. Tak duży wybór sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie tu produkty dopasowane od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu samodzielna koloryzacja włosów będzie samą przyjemnością, a efekty utrzymają się przez długi czas.

Spodobały Ci się nasze produkty? Jako sklep fryzjerski online proponujemy wszystkim klientom, stworzone z najwyższą starannością szampony do włosów farbowanych, maski koloryzujące i wiele innych preparatów. Zapraszamy!