Filtruj według

Marka

Marka

Klipsy, klamry, wsuwki fryzjerskie

Klipsy, klamry, wsuwki i im podobne akcesoria fryzjerskie to nieodzowne wsparcie w codziennych zmaganiach stylistycznych w każdym salonie fryzjerskim. W sklepie zadbaliśmy o szeroką gamę produktów z tego segmentu, między innymi od producentów takich jak EuroStil, Fox czy Mila Technic

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Znając praktykę fryzjerską wiemy jak te niepozorne elementy wspomagają pracę, dlatego oferujemy szereg różnorodnych rozwiązań, z którymi możliwe będzie komfortowe strzyżenie, farbowanie czy upinanie misternych fryzur.
Na naszych półkach znajdziesz klipsy metalowe i metalowo-plastikowekarkówki do oczyszczania pozostałości ściętych kosmyków (dla fryzjerów i barberów), opaski magnetyczne, klipsy krokodyle, rozdzielacze czy wsuwki karbowane. Każde z nich z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej wymagającej pracy. Klamry i klipsy ułatwią zabiegi fryzjerskie podtrzymując kosmyki podczas stylizacji lub koloryzacji, a wsuwki wspomogą misterne upięcia koków i im podobnych, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.
Rozmaite klamry, klipsy i wsuwki w różnych długościach i wariantach to nieoceniona pomoc zarówno dla profesjonalnych fryzjerów, jak również każdego, kto wykonuje upięcia i zabiegi na włosy w domu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.