Klipsy, klamry, wsuwki fryzjerskie

Klipsy, klamry, wsuwki i im podobne akcesoria fryzjerskie to nieodzowne wsparcie w codziennych zmaganiach stylistycznych w każdym salonie fryzjerskim. W sklepie zadbaliśmy o szeroką gamę produktów z tego segmentu, między innymi od producentów takich jak EuroStil, Fox czy Mila Technic

Aktywne filtry

Znając praktykę fryzjerską wiemy jak te niepozorne elementy wspomagają pracę, dlatego oferujemy szereg różnorodnych rozwiązań, z którymi możliwe będzie komfortowe strzyżenie, farbowanie czy upinanie misternych fryzur.
Na naszych półkach znajdziesz klipsy metalowe i metalowo-plastikowekarkówki do oczyszczania pozostałości ściętych kosmyków (dla fryzjerów i barberów), opaski magnetyczne, klipsy krokodyle, rozdzielacze czy wsuwki karbowane. Każde z nich z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej wymagającej pracy. Klamry i klipsy ułatwią zabiegi fryzjerskie podtrzymując kosmyki podczas stylizacji lub koloryzacji, a wsuwki wspomogą misterne upięcia koków i im podobnych, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.
Rozmaite klamry, klipsy i wsuwki w różnych długościach i wariantach to nieoceniona pomoc zarówno dla profesjonalnych fryzjerów, jak również każdego, kto wykonuje upięcia i zabiegi na włosy w domu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.