Kosmetyki zwiększające objętość

Marzysz o fryzurze pełnej objętości? Z naszym szerokim wyborem kosmetyków dodających fryzurze objętości, Twoje włosy zyskają solidne wsparcie i doskonałą pielęgnację. W swojej kolekcji posiadamy spraye, pudry, mgiełki, pianki i wiele innych rewelacyjnych produktów dodających objętości. Każdy kosmetyk to gwarancja wysokiej jakości, bowiem oferujemy rozwiązania wyłącznie od profesjonalnych producentów jak Artego, BeardBurys, Chantal, Kemon, Marrakesh, Mila Professional, Montibello, Rica oraz Solfine.

Aktywne filtry

Davines Mgiełka do włosów VOLU Hair Mist ESSENTIAL HAIRCARE 250 ml
  • -15%

Davines Mgiełka do włosów VOLU Hair Mist ESSENTIAL HAIRCARE 250 ml

favorite favorite_border
110,50 zł 130,00 zł

Nawilżająca mgiełka zwiększająca objętość włosów Davines VOLU. Do cienkich lub wiotkich włosów. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące. Nie obciąża włosów. Bogata w minerały takie jak fosfor, żelazo, wapno i witaminy A, B i C. Z ekstraktem z rzepy z Caprauny – Slow Food Presidium. gospodarstwo Pani Donatelli Ferraris z Caprauny, Cuneo.

Decode Zero Perfect Spray, Spray do włosów utrwalający i nadający objętość Montibello
  • -15%

Decode Zero Perfect Spray, Spray do włosów utrwalający i nadający objętość Montibello

favorite favorite_border
67,15 zł 79,00 zł

Montibello Decode Zero Perfect Spray. Naturalny spray o suchej formule, który natychmiast dodaje objętości, nadaje włosom teksturę i odświeża je, a ponadto zapewnia miękkie, matowe wykończenie i elastycznie utrwala fryzurę. Produkt unosi oklapnięte włosy, zwiększając ich objętość tak, by fryzura stała się pełniejsza.

Jeżeli pragniesz zapomnieć o oklapniętych włosach, masz cieknie i rzadkie kosmyki potrzebujące wsparcia tutaj znajdziesz swój idealny kosmetyk. Formuły produktów dodających objętości opracowane zostały tak, aby nie obciążać włosów, a co za tym idzie efekty stylizacji są rewelacyjne – kosmyki są gęstsze, piękne i doskonale się układają. Włosy przy tym pozostają miękkie, pełne blasku i zyskują niesamowitą objętość. Uniesione u nasady kosmyki tworzą wymarzone fryzury, a Ty możesz poczuć się piękniej.
Włosy o zjawiskowej objętości stają się możliwe od tak, po prostu, a dzięki szerokiej palecie produktów do wyboru, z pewnością dopasujesz kosmetyk, który spełni Twoje wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kosmetyków do stylizacji włosów.