Kosmetyki termoochronne do włosów

Pielęgnacja włosów to nie tylko dokładne mycie i odżywianie, ale również działania ochronne. Kosmetyki termoochronne do włosów są doskonałym sposobem na wsparcie kosmyków poddawanych częstym zabiegom stylizacyjnym wymagającym zastosowania wysokiej temperatury jak prostowanie, zakręcanie na lokówce, suszenie. Dostępne w różnych wariantach produkty marek takich jak Artego, Chantal, Davines, Kemon AND, Lakme, Mila Professional czy Montibello Decode pozwalają zadbać o ochronę włosów przed działaniem wysokiej temperatury za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Kosmetyki termoochronne do włosów sprawiają, że możesz korzystać z prostownicy i nie martwić się o stan swoich kosmyków

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Milk Shake Moisture Plus Hydrating Lotion, intensywne ampułki nawilżające do włosów 12 ml Milk Shake Moisture Plus Hydrating Lotion, intensywne ampułki nawilżające do włosów 12 ml
  • Nowy

Milk Shake Moisture Plus Hydrating Lotion, intensywne ampułki nawilżające do włosów 12 ml

favorite favorite_border
15,99 zł

Milk Shake Moisture Plus Lotion to innowacyjny kosmetyk, który w łatwy i szybki sposób przywraca włosom odpowiedni poziom nawilżenia i sprawia, że są pełne witalności. Milk Shake Moisture Plus Lotion to ampułka zawierająca skoncentrowany lotion, który zapewnia miękkość i łatwość układania suchych włosów, utrzymując ich optymalny balans nawilżenia.

Davines Melu Spray, Mgiełka zabezpieczająca długie lub zniszczone włosy przed wysoką temperaturą 250 ml
  • -15%

Davines Melu Spray, Mgiełka zabezpieczająca długie lub zniszczone włosy przed wysoką temperaturą 250 ml

favorite favorite_border
136,00 zł 160,00 zł

Mgiełka Davines Melu zabezpieczająca włosy przez wysoką temperaturą. Kosmetyk do długich lub zniszczonych włosów. Efektywnie chroni włosy przed ciepłem emitowanym przez prostownice czy suszarki. Bogata w serynę i kwas glutaminowy, najbardziej obfitujący w keratynę aminokwas. Odżywia i odbudowuje włókna włosów.

Kosmetyki termoochronne — idealne wsparcie dla Twoich włosów

Stosowanie urządzeń fryzjerskich wykorzystujących wysokie temperatury nie wpływa zbyt dobrze na kondycję naszych pukli. Włosy stają się o wiele słabsze, mogą się kruszyć, rozdwajać i tracić mocną strukturę, co przyczynia się do ich niszczenia i przesuszania. Stosowanie produktów termoochronnych do włosów pozwala zminimalizować negatywne skutki zabiegów stylizacyjnych, a przy tym pozwala poprawić kondycję i wygląd włosów.

Kosmetyki termoochronne — jak działają?

Wybór odpowiednio dopasowanych do potrzeb naszych włosów kosmetyków termoochronnych to inwestycja w zdrowie i piękno włosów. Zawarte w nich składniki otulają delikatne kosmyki cieniutkim filmem, który zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą. Dodatkowo natłuszczają i nawilżają poszczególne pasma, czego efektem jest skuteczniejsze przeprowadzenie zabiegów stylizacyjnych. Dzięki sprayom, odżywkom i płynom termoochronnym do włosów zyskasz miękkość i cudowny, jedwabisty połysk oraz optymalne odżywienie. Skuteczna termoochronna włosów to gwarancja pięknych i zdrowych pukli. 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kosmetyków termoochronnych w naszym sklepie.

Nasz sklep fryzjerski online proponuje również: