Kosmetyki termoochronne do włosów

Pielęgnacja włosów to nie tylko dokładne mycie i odżywianie, ale również działania ochronne. Kosmetyki termoochronne do włosów są doskonałym sposobem na wsparcie kosmyków poddawanych częstym zabiegom stylizacyjnym wymagającym zastosowania wysokiej temperatury jak prostowanie, zakręcanie na lokówce, suszenie. Dostępne w różnych wariantach produkty marek takich jak Artego, Chantal, Davines, Kemon AND, Lakme, Mila Professional czy Montibello Decode pozwalają zadbać o ochronę włosów przed działaniem wysokiej temperatury za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Kosmetyki termoochronne do włosów sprawiają, że możesz korzystać z prostownicy i nie martwić się o stan swoich kosmyków

Aktywne filtry

Davines Melu Spray, Mgiełka zabezpieczająca długie lub zniszczone włosy przed wysoką temperaturą 250 ml
  • -15%

Davines Melu Spray, Mgiełka zabezpieczająca długie lub zniszczone włosy przed wysoką temperaturą 250 ml

favorite favorite_border
136,00 zł 160,00 zł

Mgiełka Davines Melu zabezpieczająca włosy przez wysoką temperaturą. Kosmetyk do długich lub zniszczonych włosów. Efektywnie chroni włosy przed ciepłem emitowanym przez prostownice czy suszarki. Bogata w serynę i kwas glutaminowy, najbardziej obfitujący w keratynę aminokwas. Odżywia i odbudowuje włókna włosów.

Milk Shake Moisture Plus Hydrating Lotion, intensywne ampułki nawilżające do włosów 12 ml

favorite favorite_border
15,99 zł

Milk Shake Moisture Plus Lotion to innowacyjny kosmetyk, który w łatwy i szybki sposób przywraca włosom odpowiedni poziom nawilżenia i sprawia, że są pełne witalności. Milk Shake Moisture Plus Lotion to ampułka zawierająca skoncentrowany lotion, który zapewnia miękkość i łatwość układania suchych włosów, utrzymując ich optymalny balans nawilżenia.

Kosmetyki termoochronne — idealne wsparcie dla Twoich włosów

Stosowanie urządzeń fryzjerskich wykorzystujących wysokie temperatury nie wpływa zbyt dobrze na kondycję naszych pukli. Włosy stają się o wiele słabsze, mogą się kruszyć, rozdwajać i tracić mocną strukturę, co przyczynia się do ich niszczenia i przesuszania. Stosowanie produktów termoochronnych do włosów pozwala zminimalizować negatywne skutki zabiegów stylizacyjnych, a przy tym pozwala poprawić kondycję i wygląd włosów.

Kosmetyki termoochronne — jak działają?

Wybór odpowiednio dopasowanych do potrzeb naszych włosów kosmetyków termoochronnych to inwestycja w zdrowie i piękno włosów. Zawarte w nich składniki otulają delikatne kosmyki cieniutkim filmem, który zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą. Dodatkowo natłuszczają i nawilżają poszczególne pasma, czego efektem jest skuteczniejsze przeprowadzenie zabiegów stylizacyjnych. Dzięki sprayom, odżywkom i płynom termoochronnym do włosów zyskasz miękkość i cudowny, jedwabisty połysk oraz optymalne odżywienie. Skuteczna termoochronna włosów to gwarancja pięknych i zdrowych pukli. 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kosmetyków termoochronnych w naszym sklepie.

Nasz sklep fryzjerski online proponuje również: