Odżywki koloryzujące

Odżywki koloryzujące to wyjątkowo ciekawy sposób na odmianę fryzury na krótki czas. Ich formuła pozwala kompleksowo zadbać o włosy, a przy tym subtelnie odświeża ich kolor. W naszej ofercie posiadamy ciekawe propozycje produktów od Kemon i Montibello, z którymi możliwe jest uzyskanie wybranego odcienia i intensywnej pielęgnacji w jednym. 

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Po zabiegu, gdy kolor nam się znudzi, można go łatwo zmyć. Wysokiej jakości odżywki koloryzujące to świetny sposób na pielęgnacjęodświeżenie i nadanie włosom blaskuOdżywki za sprawą swojej bogatej formuły wzmacniają intensywność koloru włosów przy jednoczesnym ich odżywieniu. Z pomocą produktów tego rodzaju można tonować odcień pasemek, balejażu, przedłużać trwałość i intensywność koloru, a przy tym korygować nieestetyczne refleksy czy pierwsze siwe włosy, a wszystko bez grama farby.
Połączenie działania koloryzującego oraz pielęgnacyjnego pozwala zadbać o włosy, a przy tym pozwala cieszyć się przyjemną metamorfozą fryzury. Zadbane, odżywione i nawilżone włosy dzięki odżywkom koloryzującym odzyskują piękno, o którym marzysz. Wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie zawierają kompleksowe połączenia składników, czego efektem są wyraźnie zdrowsze włosy. Łagodna formuła odżywek łatwo się zmywa, dlatego stać się mogą świetnym sposobem na szybką odmianę image’u, gdy nie chcemy na stałe zmieniać koloru kosmyków.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych i profesjonalnych odżywek koloryzujących, jak również innych produktów do koloryzacji. Dzięki nim możesz kreować swoją wymarzoną fryzurę każdego dnia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć