Odżywki koloryzujące

Odżywka koloryzująca to wyjątkowo ciekawy sposób na odmianę fryzury na krótki czas. Jej formuła pozwala kompleksowo zadbać o włosy, a przy tym subtelnie odświeża ich kolor. W naszej ofercie posiadamy odżywki koloryzujące od Kemon i Montibello, z którymi możliwe jest uzyskanie wybranego odcienia i intensywnej pielęgnacji w jednym. Po zabiegu, gdy kolor nam się znudzi, można go łatwo zmyć.

Aktywne filtry

Odżywka koloryzująca do włosów

Wysokiej jakości odżywka do włosów koloryzująca to świetny sposób na pielęgnację, odświeżenie i nadanie włosom blasku. Produkty tego rodzaju za sprawą swojej bogatej formuły wzmacniają intensywność koloru włosów przy jednoczesnym ich odżywieniu. Koloryzująca odżywka do włosów pomoże w tonowaniu odcień pasemek, balejażu, przedłuży trwałość i intensywność koloru, a przy tym koryguje nieestetyczne refleksy czy pierwsze siwe włosy, a to wszystko bez grama farby.

Połączenie działania koloryzującego oraz pielęgnacyjnego pozwala zadbać o włosy, a przy tym cieszyć się przyjemną metamorfozą fryzury. Zadbane, odżywione i nawilżone włosy dzięki odżywkom koloryzującym odzyskują piękno, o którym marzysz. Wysokiej jakości odżywka koloryzująca do włosów brązowych, blond czy rudych zawiera kompleksowe połączenia składników, czego efektem są wyraźnie zdrowsze włosy. Łagodna formuła odżywek łatwo się zmywa, dlatego stać się mogą świetnym sposobem na szybką odmianę image’u, gdy nie chcemy na stałe zmieniać koloru kosmyków.

Nasz sklep fryzjerski proponuje również maski koloryzujące czy też szampony do włosów farbowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych i profesjonalnych odżywek koloryzujących, jak również innych produktów do koloryzacji. Dzięki nim możesz kreować swoją wymarzoną fryzurę każdego dnia.