Filtruj według

Marka

Marka

Wałki fryzjerskie

Wałki do włosów czy papiloty to sekret pięknych fal i loków. Dlatego warto mieć je pod ręką, gdy przyjdzie nam ochota na stworzenie stylowej fryzury. W ofercie sklepu internetowego Fryzjer.info przygotowaliśmy różnego rodzaju wałki fryzjerskie, wśród których z pewnością znajdziesz interesujący Cię wariant.

W naszym asortymencie dysponujemy całym szeregiem ciekawych propozycji wałków do włosów fryzjerskich o różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz uzyskać idealny skręt dopasowany do potrzeb twojej wymarzonej stylizacji lub upięcia. Posiadamy papilotywałki do włosów z nakładką i termoloki fryzjerskie grube, średnie i cienkie, dlatego z powodzeniem dostosujesz model do potrzeb.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Wałki do włosów od Fryzjer.info

Romantyczne fale, efektowne loki czy trwała ondulacja — żadna z tych fryzur nie obejdzie się bez użycia wałków do włosów. Dzięki szerokiemu wyborowi wałków i papilotów dostępnych w naszym sklepie fryzjerskim wykonasz piękne stylizacje fryzur bez większego trudu. To rozwiązanie idealne zarówno do profesjonalnych salonów fryzjerskich, jak i dla osób, które lubią eksperymentować z fryzurą we własnym domu. 

Różnorodne modele wałków możesz dopasować do preferencji skrętu, jak również długości kosmyków. Niektóre z wariantów pozwalają także wykorzystać je w zabiegach z wykorzystaniem środków chemicznych.

Co jeszcze obejmuje nasza oferta online?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta wałków, jak i innych akcesoriów i narzędzi fryzjerskich. Nasz sklep fryzjerski online oferuje m.in.:

 ∙ sprzęt fryzjerski,
 ∙ narzędzia fryzjerskie,
 ∙ akcesoria fryzjerskie.

Zapraszamy na zakupy!