Preparaty do pielęgnacji włosów

Pianki, odżywki czy lakiery do włosów poddawanych koloryzacji to preparaty, dzięki którym Twoje kosmyki będą prezentowały się zjawiskowo. Ich formuła regeneracyjna, odżywcza i nawilżająca pozwala pięknie wygładzić, nadać blasku i cudownej miękkości kosmykom, które ucierpiały podczas zabiegów fryzjerskich

Aktywne filtry

Olejek CBC, korektor koloru, neutralizacje niepożądane ciepłe pigmenty podczas rozjaśniania lub farbowania 30 ml
  • Wyprzedaż!

Olejek CBC, korektor koloru, neutralizacje niepożądane ciepłe pigmenty podczas rozjaśniania lub farbowania 30 ml

favorite favorite_border
75,01 zł

Olejek neutralizacje niepożądane ciepłe pigmenty podczas rozjaśniania lub farbowania 30 ml. Korektor koloru. Magiczny eliksir zawierający bardzo chłodny pigment dzięki czemu uzyskamy doskonałą neutralizację niepożądanych ciepłych pigmentów podczas rozjaśniania lub farbowania. CBC eliminuje czerwone, pomarańczowe oraz żółte niechciane tony podczas zabiegu koloryzacji.

Montibello Hop well-ageing treatment intinsifier , baza do włosów cienkich i średnich, wzmacnia i regeneruje, 1000ml

favorite favorite_border
399,00 zł

Montibello Hop well-ageing treatment intinsifier , baza do włosów cienkich i średnich, wzmacnia i regeneruje, 1000ml. Baza działa wzmacniająco, regenerująco i naprawczo na włosy, intensywnie je nawilżając oraz zwiększając ich sprężystość i miękkość. Produkt odpowiada za intensywną rekonstrukcję włosów, przywracając wiązania w ramach pojedynczego łańcucha keratynowego.

W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań wprost od marek takich jak Artego czy Dennis Bernard’s, których doskonale dopracowane formuły rewelacyjnie odbudowują strukturę włosa, jak i pomagają przywrócić do życia zniszczone partie włosów po intensywnej koloryzacjirozjaśnianiu i im podobnych zabiegach.
Preparaty regenerujące stosowane podczas zabiegów to świetny sposób na wygładzenie i opanowanie fryzury, która często traci blask, staje się trudna w stylizacji i pozbawiona optymalnego nawilżenia. Dzięki składnikom ochronnym i pielęgnacyjnym kosmetyki te działają wieloaspektowo, czego rezultatem są zadbane kosmyki w doskonałej kondycji. Poszczególne preparaty wnikając w głąb włosa stanowią cudowne remedium na potrzeby przesuszonych, pozbawionych połysku i łamliwych pasm.
Zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji produktów do koloryzacji kosmyków, w tym preparatów ochronnychregeneracyjnych i pielęgnacyjnych. To za ich sprawą efekty zabiegów fryzjerskich są jeszcze lepsze, dlatego warto rozważyć ich stosowanie.