Lista produktów Akashi

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie. Degażówki fryzjerskie oraz grzebienie. Sprzęt fryzjerski najwyższej jakości.

Nożyczki fryzjerskie i degażówki fryzjerskie niemieckiej firmy Akashi. Wykonane z najwyższej jakości produktów. Akashi to Japońska tradycja i technologia.

Nożyczki AKASHI produkuje się zgodnie z japońską rzemieślniczą tradycją i przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Używa się przy tym wyłącznie japońską wysokostopową stal szlachetną Hitachi najwyższej jakości. Ostre jak brzytwa ostrza, materiał i ergonomiczna konstrukcja nożyczek spełniają najwyższe standardy w zakresie jakości. Te nożyczki zostały opracowane we współpracy z wiodącymi stylistami i zostały dostosowane do ich wymagań i potrzeb

Wypukłe ostrza Akashi sprawiają, że nożyczki są łatwe w użyciu i gwarantują precyzyjne cięcie. Dzięki optymalnemu kątowi cięcia i wypukłym krawędziom są ekstremalnie ostre i idealnie nadają się do różnych technik cięcia, także suchych włosów.

Ergonomicznie zaprojektowane modele pozwalają na zniwelowanie stresu i bólu podczas wykonywanej pracy. Nożyczki Akashi są dostępne w trzech różnych (pod względem ustawienia rączki) uchwytach: proste (straight), pół-zagięte (semi-offset) i zagięte (offset).

Do wyrobu nożyczek Akashi stosowana jest najlepsza stal Hitachi. Specjalny stop i wysoka zawartość węgla zapewnia niebywałą twardość (wytrzymałość) i ostrość krawędzi. Seria PC-F i SC-E pokryte są tytanem oraz SC-W z ozdobnym uchwytem, co idealnie nadaje się dla osób uczulonych na nikiel.

Aktywne filtry