Lista produktów Rica

Rica Opuntia Oil Pielęgnacja oparta na sile natury Linia produktów Opuntia OIL to linia do pielęgnacji włosów na bazie unikalnego olejku z opuncji, bardzo rzadkiego i drogocennego olejku ekstrahowanego z czystych nasion i kladodii opuncji figowej, rośliny pochodzącej z regionu Morza Śródziemnego.

Linie produktów marki RICA: Rica Cromearth | Rica Naturica | Rica Naturica Styling | Rica Opuntia Oil | Zestawy kosmetyków RICA

Rica Naturica jest naturalną, profesjonalną linią produktów pielęgnacyjnych, opracowaną specjalnie do stosowania zarówno w salonie jak i w domu. Kosmetyki te są specjalnie przygotowane, by odpowiadać na wszystkie potrzeby włosów i skóry głowy. Linia została stworzona z uwzględnieniem rosnącego zapotrzebowania na naturalne produkty oczyszczające i pielęgnujące, które nie tylko nawilżają, odżywiają , wzmacniają i chronią włosy przed smogiem i zanieczyszczeniami, ale jednocześnie dbają o środowisko. Kosmetyki Rica Naturica nie zawierają SLES i SLS, parabenów, siarczanów, sztucznych barwników i olejów mineralnych. Wszystkie szampony i odżywki Rica Naturica zasadniczo przedłużają trwałość i głębię koloru włosów, ponieważ chronią przed negatywnymi skutkami modelowania, z wykorzystaniem źródła ciepła. Produkty Rica Naturica posiadają filtry UVA/UVB, które w połączeniu z kompleksem witaminy E, ceramidów, olejku z opuncji oraz dwóch składników opartych na naturalnych wyciągach roślin Juglans regia (orzech włoski) i Castanea sativa (kasztanowiec), zapobiegają blaknięciu koloru, chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Aktywne filtry