Grzebienie do pasemek i włosów

Nie da się ukryć, że grzebienie fryzjerskie to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi fryzjerskich, bez których nie sposób tworzyć pięknych stylizacji. Warto jednak pamiętać, że wybór odpowiednich modeli do salonu fryzjerskiego czy dla barbera, nie powinien być zatem przypadkowy. Wśród naszych propozycji oferujemy grzebienie renomowanych marek w tym Akashi, EuroStil, Fox, Olivia Garden czy Mila Technic

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Wysoka jakość produktów pozwala bez obawy korzystać z ich pomocy podczas każdego rodzaju zabiegów fryzjerskich. Odporność na temperatury, działanie chemii fryzjerskich itp. nie stanowią w ich przypadku żadnego problemu. Większość modeli grzebieni posiada właściwości antystatyczne, a przy tym wykonane są z materiałów najwyższej jakości.  
Grzebienie fryzjerskie oferowane w naszym asortymencie to modele dostosowane do różnych wyzwań fryzjerskich. Posiadają zróżnicowany rozstaw ząbków, dlatego zdają egzamin zarówno w przypadku włosów suchych, mokrych, prostych jak i kręconych. Posiadamy również modele z charakterystycznym szpikulcem oraz drobnymi ząbkami, które genialnie wspomagają modelowanie oraz układanie polakierowanych kosmyków. Dodatkowo pozwalają one komfortowo unosić włosy u nasady, tworząc tym samym pełniejszą objętość fryzury. W naszym sklepie fryzjerskim nie mogło zabraknąć także grzebieni do tapirowaniastrzyżenia czy pracy z kosmykami podczas zabiegów fryzjerskich.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi różnorodnymi modelami grzebieni, jak również pozostałymi narzędziami i akcesoriami fryzjerskimi renomowanych producentów.