Najczęściej kupowane

  • Pokaż pasek boczny

978 produktów

Wyświetlane 1-36 of 978 pozycji

Farba fryzjerska It's Color XXL Artego 150 ml

favorite favorite_border
45,49 zł

Farba Artego It’s Color to kremowa farba do włosów. Jej skład sprawia, że może być stosowana nawet u osób z wrażliwą skórą głowy. Podczas zabiegu koloryzacji, we włosy wnikają także składniki odżywcze zawarte w farbie Artego, dzięki czemu farba zapewnia właściwe nawilżenie i odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej.

Farba In Flashy Colours Montibello
  • -10%

Farba In Flashy Colours Montibello

favorite favorite_border
58,41 zł 64,89 zł

Kolor jako metoda ekspresji in flashy colours rodzi się z potrzeby kolorystów dotyczącej ekspresji własnej kreatywności. Nowa koloryzacja bezpośrednia o długiej trwałości, łatwej aplikacji, dająca wyjątkowe efekty, która w rękach odważnego profesjonalisty o odpowiedniej osobowości nabierze życia w efektownych kreacjach światła.

Ampułki odbudowujące do włosó Treat Naturtech Repair Active Instant Power Montibello
  • -15%

Ampułki odbudowujące do włosów Treat Naturtech Repair Active Instant Power Montibello

favorite favorite_border
12,66 zł 14,90 zł

Montibello ampułki odbudowujące, regenerujące do włosów Repair Active. Itensywna kuracja do włosów suchych i zniszczonych która odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy. Zapobiega elektryzowaniu i chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Przywraca włosom właściwą równowagę wodno-lipidową, a także spoiwo wewnątrzkomórkowe.

Odżywka odbudowująca do włosów Treat Naturtech Repair Active Conditioner Montibello 150 ml
  • -15%

Odżywka odbudowująca do włosów Treat Naturtech Repair Active Conditioner Montibello

favorite favorite_border
46,66 zł 54,89 zł

Montibello odżywka odbudowująca do włosów. Regeneruje włosy suche i zniszczone. Odbudowuje strukturę włosa i dogłębnie go nawilża. Chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, nawilżone i sprężyste.