Najczęściej kupowane

  • Pokaż pasek boczny

1515 produktów

Wyświetlane 1-36 of 1515 pozycji

Aktywne filtry

Farba In Flashy Colours Montibello
  • -10%

Farba In Flashy Colours Montibello

favorite favorite_border
62,10 zł 69,00 zł

Kolor jako metoda ekspresji in flashy colours rodzi się z potrzeby kolorystów dotyczącej ekspresji własnej kreatywności. Nowa koloryzacja bezpośrednia o długiej trwałości, łatwej aplikacji, dająca wyjątkowe efekty, która w rękach odważnego profesjonalisty o odpowiedniej osobowości nabierze życia w efektownych kreacjach światła.

Maska odbudowująca do włosów Easy Care T Dream Artego 150ml
  • -15%

Maska odbudowująca do włosów Easy Care T Dream Artego

favorite favorite_border
56,02 zł 65,90 zł

Artego maska odbudowująca do włosów Easy Care T Dream pozwala na skuteczną regenerację oraz wygładzenie zewnętrznej struktury włosa. Maska dream zawiera najnowszej generacji silikony i naturalne proteiny jedwabiu.  Zapewnia dogłębne nawilżenie i ochrona zniszczonych włosów. Maska dream Artego posiada przyjemną, lekką konsystencję. Nie zawiera SLS/SLES.

Ampułki odbudowujące do włosó Treat Naturtech Repair Active Instant Power Montibello
  • -15%

Ampułki odbudowujące do włosów Treat Naturtech Repair Active Instant Power Montibello

favorite favorite_border
12,66 zł 14,90 zł

Montibello ampułki odbudowujące, regenerujące do włosów Repair Active. Itensywna kuracja do włosów suchych i zniszczonych która odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy. Zapobiega elektryzowaniu i chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Przywraca włosom właściwą równowagę wodno-lipidową, a także spoiwo wewnątrzkomórkowe.

Odżywka odbudowująca do włosów Treat Naturtech Repair Active Conditioner Montibello 150 ml
  • -15%

Odżywka odbudowująca do włosów Treat Naturtech Repair Active Conditioner Montibello

favorite favorite_border
51,76 zł 60,90 zł

Montibello odżywka odbudowująca do włosów. Regeneruje włosy suche i zniszczone. Odbudowuje strukturę włosa i dogłębnie go nawilża. Chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, nawilżone i sprężyste.