Maski do włosów suchych i zniszczonych

Zniszczone kosmyki wymagają radykalnej pielęgnacji, dlatego doskonałym jej uzupełnieniem stają się maski na suche włosy. Nasz sklep fryzjerski online oferuje profesjonalne kosmetyki marek takich jak Artego, Davines, Kemon, MKS Eco, Lakme, Marrakesh, Solfine, Mila Professional, Montibello czy Rica. Kompleksowa pielęgnacja włosów to sekret dogłębnej odbudowy i regeneracji zniszczonych, osłabionych, porowatych i nadmiernie przesuszonych kosmyków.  

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Najlepsze nawilżające maski do bardzo suchych i zniszczonych włosów 

Profesjonalne maski do włosów suchych i zniszczonych pozwalają zadbać o kondycję kosmyków wymagających silnej i skutecznej regeneracji. Ich mocno skoncentrowany skład, dzięki któremu możliwe jest intensywne działanie na wielu płaszczyznach to gwarancja doskonałych rezultatów. Stosowanie masek regenerujących do włosów suchych i zniszczonych pozwala zyskać pełne wzmocnienie, zmiękczenie i rozświetlenie pasm, a przy tym są one odbudowywane od cebulek aż po same końce osłabionych włókien.

Postaw na maski regenerujące stworzone do włosów suchych i zniszczonych

Maski do włosów wymagających to sposób na wzmocnienie kosmyków, które łatwo się rozczesują, odzyskują utracony blask i witalność. W naszym asortymencie znaleźć można szereg wariantów dla różnych potrzeb włosów, w tym m.in. profesjonalne szampony do włosów, profesjonalne odżywki do włosów i inne produkty do stylizacji włosów. Maska do włosów suchych to sekret piękna i blasku. Zapraszamy!