Olivia Garden, Szczotki Olivia Garden, Fingerbrush, Aurora, iDetangle, Bamboo Touch, iStyle, Nożyczki Olivia Garden, Wałki Olivia Garden

Pełna oferta szczotek Olivia Garden. Olivia Garden - uwielbiana przez stylistów i fryzjerów na całym świecie. To międzynarodowa marka profesjonalnych szczotek i akcesoriów fryzjerskich. Od kilkudziesięciu lat tworzy najwyższej jakości narzędzia doceniane przez profesjonalistów na całym świecie. Produkty, poza tym, że są komfortowe i niezawodne w codziennym użytkowaniu, pozwalają także wyrażać indywidualny styl i tworzyć piękno każdego dnia. Olivia Garden to akcesoria fryzjerskie takie jak szczotki, grzebienie, nożyczki czy klipsy do włosów.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Szczotka Olivia Garden...
  • Nowy

Szczotka Olivia Garden Expert CARE FLEX Boar&Nylon Bristles Gold&Brown

favorite favorite_border
78,90 zł

Ceramiczna szczotka Olivia Garden z serii Expert CARE FLEX. Powłoka ceramiczna szczotki zapewnia równomierne i szybkie rozprowadzanie ciepła w trakcie suszenia.Duże otwory wentylacyjne zapewniają lepszy przepływ powietrza. Dodatek 100% czystego włosia dzika wygładza włosy podczas stylizacji i nadaje im połysk i objętość. Główka szczotki jest bardzo elastyczna, co powoduje równomierne rozłożenie nacisku podczas szczotkowania włosów. Technologia Nano Thermic zapewnia antybakteryjną ochronę. Włosy są zdrowsze i bardziej podatne na stylizację.