Farby i tonery do brody

Farbowanie włosów to opcja, z której coraz chętniej korzystają mężczyźni. Farby i tonery pomagają zyskać piękny odcień i zdrowy połysk kosmyków. To także świetny sposób na ukrycie pierwszych oznak siwienia. Wielu panów z pewnością bardzo chętnie skorzysta z takiej formy poprawy wyglądu swojej fryzury. W naszej ofercie posiadamy ciekawe produkty jak szampon i pomada koloryzująca od marki Beardburys, Kemon czy Clubman.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Stosowanie koloryzacji do włosów to ciekawa alternatywa dla mężczyzn, którzy szukają atrakcyjnych form poprawy swojego wyglądu. Szampony czy pomady koloryzujące pozwalają w szybki oraz wygodny sposób pozbyć się niechcianych siwych kosmyków, ale i pogłębiają odcień, czego efektem jest świeża i estetyczna fryzura. Formuła kosmetyków pozwala na komfortowe nałożenie i uzyskanie oczekiwanych efektów. To opcja doskonała także do zastosowania na brodzie i wąsach, którym chcemy nadać stonowany równomierny, odświeżony kolor.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do koloryzacji, jak i kompleksowej pielęgnacji włosów, brody i wąsów. Wielowymiarowe działanie przyniesie doskonałe rezultaty i pomoże tworzyć niepowtarzalny styl dbając jednocześnie o zdrowie i piękny wygląd.