Farby i tonery do brody

Farbowanie włosów to opcja, z której coraz chętniej korzystają mężczyźni. Farby i tonery pomagają zyskać piękny odcień i zdrowy połysk kosmyków. To także świetny sposób na ukrycie pierwszych oznak siwienia. Wielu panów z pewnością bardzo chętnie skorzysta z takiej formy poprawy wyglądu swojej fryzury. W naszej ofercie posiadamy ciekawe produkty jak szampon i pomada koloryzująca od marki Beardburys, Kemon czy Clubman.

Aktywne filtry

Stosowanie koloryzacji do włosów to ciekawa alternatywa dla mężczyzn, którzy szukają atrakcyjnych form poprawy swojego wyglądu. Szampony czy pomady koloryzujące pozwalają w szybki oraz wygodny sposób pozbyć się niechcianych siwych kosmyków, ale i pogłębiają odcień, czego efektem jest świeża i estetyczna fryzura. Formuła kosmetyków pozwala na komfortowe nałożenie i uzyskanie oczekiwanych efektów. To opcja doskonała także do zastosowania na brodzie i wąsach, którym chcemy nadać stonowany równomierny, odświeżony kolor.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do koloryzacji, jak i kompleksowej pielęgnacji włosów, brody i wąsów. Wielowymiarowe działanie przyniesie doskonałe rezultaty i pomoże tworzyć niepowtarzalny styl dbając jednocześnie o zdrowie i piękny wygląd.