Nożyczki

Wśród narzędzi fryzjerskich, które stanowią bazę pracy dla każdego fryzjera, barbera czy innych kreatorów fryzur bez dwóch zdań należą nożyczki. W naszym szerokim asortymencie posiadamy modele znanych i cenionych w świecie fryzjerskim marek w tym nożyczki firm takich jak Akashi, Fox, Tondeo, Witte, Olivia Garden czy Henbor

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Bogaty wybór asortymentu w tym zakresie pomoże każdemu styliście fryzur dopasować model idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji. Nożyczki fryzjerskie to narzędzie, które pozwala cieszyć się szybkością, precyzją i najwyższą jakością strzyżenia, aby każdy kosmyk na głowie Twojego klienta wyglądał tak jak powinien.
Oferta naszych nożyczek to różne rozmiary, ale i forma dostosowana do potrzeb osób prawo- i leworęcznych. Wśród ciekawych opcji swój ideał znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bowiem poszczególne modele przystosowane są wielkością do potrzeb osób z mniejszymi, jak i większymi dłońmi. Ponieważ nożyczki to w zasadzie najważniejsze z narzędzi pracy fryzjera, warto dobrze przemyśleć zakup. Powinny pasować jak ulał, być niczym przedłużenie ręki.
Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiej gamie modeli, możliwe jest doskonałe dopasowanie nożyczek, a przy tym wybór alternatywy, która pomoże zadbać o najwyższą jakość każdego cięcia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą modeli nożyczek, jak również pozostałych narzędzi, akcesoriów i sprzętów fryzjerskich.