Folie fryzjerskie

Folia fryzjerska to element, którego nie może zabraknąć w twoim profesjonalnym salonie fryzjerskim. W naszej ofercie znajdziesz zatem szereg rozwiązań od marki Mila Technic, które pozwolą wykonać zabiegi fryzjerskie w sposób fachowy i efektywny. Sprawdź, która folia aluminiowa fryzjerska sprawdzi się najlepiej dla Ciebie!

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Folia MILA Wrapmaster ryflowana
  • -15%

Folia MILA Wrapmaster ryflowana

50,92 zł 59,90 zł
  • antypoślizgowa: folia karbowana zapobiega spływaniu mieszanki koloryzującej
  • opakowanie wystarcza na 900 standardowych odcinków
  • oraz do 30% zmiejsza zużycie farby
  • kompatybilna z pojemnikiem Wrapmaster – 0068395

Folia fryzjerska dostępna w ofercie Fryzjer.info

W asortymencie posiadamy zarówno klasyczne folie fryzjerskie do koloryzacji, jak i również paski termiczne, które dzięki zapewnieniu optymalnej temperatury rozjaśniania i farbowania, pozwalają uzyskać spektakularne efekty w krótszym czasie. Elastyczne i poręczne folie oraz paski termiczne do koloryzacji to doskonały sposób na starannie przeprowadzone zabiegi, pozwalają one swobodnie układać je na wybranych kosmykach, a po zakończonym zabiegu łatwo je zdjąć. Oprócz tego w naszym asortymencie dostępna jest folia fryzjerka do pasemek, czyli specjalne rozwiązanie do koloryzacji pojedynczych pasm włosów. 

Oferowana przez Fryzjer.info folia fryzjerska aluminiowa to nieoceniona wygoda — zarówno dla klienta, jak i stylisty. Korzystając z tych rozwiązań, zyskujesz nowoczesny i bardzo poręczny element wspomagający Twoją pracę.

Folia do farbowania włosów i wiele więcej – sprawdź nasz asortyment!

Każdy dostępny w naszej ofercie produkt to wysoka jakość. Nasze folie i paski są wytrzymałe i trwałe, przez co pozwalają wykonywać koloryzację na włosach o różnych długościach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, jaki oferuje nasz sklep fryzjerski online. Proponujemy nie tylko przydatne akcesoria fryzjerskie, ale również najwyższej jakości sprzęt fryzjerski oraz sprawdzone, profesjonalne narzędzia fryzjerskie od renomowanych marek. Zapraszamy do skorzystania z bogatego asortymentu, atrakcyjnych cen oraz sprawnej wysyłki!