Maski do blond i siwych włosów

Włosy blond oraz siwe to szczególnie wymagające kosmyki. Często puszą się, elektryzują i są przesuszone. Wymagają one również neutralizacji koloru, który często przybiera niechciane żółtawe odcienie i traci blask. Maski do włosów blond i siwych to genialny sposób na uzyskanie pięknych jasnych kosmyków, które staną się wyraźnie zdrowsze.

Aktywne filtry

Jasne włosy stanowią najtrudniejsze wyzwanie pielęgnacyjne, dlatego stosując nasze kosmetyki przeznaczone do blondów z pewnością przywrócisz ich niepowtarzalny blask i piękny odcień. Pielęgnacja z pomocą maski pozwoli utrzymać włosy naturalnie jasne jak i farbowane w doskonałej formie, a przy tym odświeży ich kolor. Włosy zyskają piękne stonowane pasma i zostaną zabezpieczone przed utratą odcienia.
Jeżeli jesteś blondynką lub masz piękne siwe włosy, z maską dostosowaną do ich wyjątkowych potrzeb zregenerujesz, wzmocnisz i odżywisz pasma, a dodatkowo zneutralizujesz niechciane odcienie, podkreślisz refleksy i uwydatnisz piękno. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami przeznaczonymi do tego typu włosów, gdyż kompleksowa pielęgnacja przynosi najlepsze rezultaty.