Filtruj według

Marka

Marka

Maski do blond i siwych włosów

Włosy blond oraz siwe to szczególnie wymagające kosmyki. Często puszą się, elektryzują i są przesuszone. Wymagają one również neutralizacji koloru, który często przybiera niechciane żółtawe odcienie i traci blask. Maski do włosów blond i siwych to genialny sposób na uzyskanie pięknych jasnych kosmyków, które staną się wyraźnie zdrowsze.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Jasne włosy stanowią najtrudniejsze wyzwanie pielęgnacyjne, dlatego stosując nasze kosmetyki przeznaczone do blondów z pewnością przywrócisz ich niepowtarzalny blask i piękny odcień. Pielęgnacja z pomocą maski pozwoli utrzymać włosy naturalnie jasne jak i farbowane w doskonałej formie, a przy tym odświeży ich kolor. Włosy zyskają piękne stonowane pasma i zostaną zabezpieczone przed utratą odcienia.
Jeżeli jesteś blondynką lub masz piękne siwe włosy, z maską dostosowaną do ich wyjątkowych potrzeb zregenerujesz, wzmocnisz i odżywisz pasma, a dodatkowo zneutralizujesz niechciane odcienie, podkreślisz refleksy i uwydatnisz piękno. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami przeznaczonymi do tego typu włosów, gdyż kompleksowa pielęgnacja przynosi najlepsze rezultaty.