Filtruj według

Marka

Marka

Kuracja do włosów dla mężczyzn

Męskie włosy wymagają szczególnej pielęgnacji i kompleksowych zabiegów kosmetycznych, które pozwolą zadbać o ich nienaganny i estetyczny wygląd.  W naszej ofercie posiadamy zatem szereg wariantów kuracji marek takich jak Beardburys, Kemon, Marrakesh, Clubman czy Reuzel, dzięki którym męskie włosy zyskać mogą wyjątkowy blask i zdrowie. Nasz asortyment obfituje w produkty oczyszczające, wspomagające włosy po kąpielach słonecznych, kuracje przeciw wypadaniu włosów, odżywki jak i kosmetyki dla łysych panów, którzy pragną profesjonalnie zadbać o skórę głowy. 

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Każda z kuracji dostępna w naszej hurtowni fryzjerskiej to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby męskiej skóry i włosów. Dzięki nim pielęgnacja jest przyjemna i daje bardzo pozytywne rezultaty. Kosmetyki do włosów dla mężczyzn pozwalają zadbać o higienę, ale i piękny wygląd kosmyków, dlatego ich regularne stosowanie daje najlepsze efekty. Odżywcze składniki kuracji to sekret doskonałej kondycji włosów. To także genialne rozwiązanie na problemy np. z wypadaniem włosów, gdyż dzięki ukierunkowanym działaniom skoncentrowanych formuł, pozwalają one wesprzeć włosy od cebulek aż po końce. Dogłębne działanie preparatów widoczne jest gołym okiem.
Kuracje dostępne w naszej ofercie to sekret nienagannych fryzur wielu mężczyzn, dlatego i Ty zasługujesz na to co najlepsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami dedykowanymi panom, z którymi piękne i zadbane włosy, jak również broda i wąsy mogą stać się Twoim udziałem.