Lista produktów Fale Loki Koki

Profesjonalny sprzęt fryzjerski marki Fale Loki Koki. Suszarki do włosów, maszynki fryzjerskie, prostownice do włosów, pielęgnice.

Sprzęt fryzjerski FaleLokiKoki to niezawodność, elegancja i design. FaleLokiKoki to profesjonalny sprzęt który sprawdzi się w salonie fryzjerskim jak i w domowym SPA.

Sprzęt do stylizacji włosów marki Fale Loki Koki dostępny jest w pełnej gamie w naszym sklepie internetowym. Oferujemy produkty do suszenia włosów, modelowania, strzyżenia i pielęgnacji włosów. Są to maszynki do włosów, suszarki do włosów, prostownice oraz pielęgnica Fale Loki Koki. Wszystkie produkty są nowe, z gwarancją.

Fale Loki Koki to profesjonalny sprzęt fryzjerski który z powodzeniem może służyć zarówno do pracy w salonie, jak i do użycia w domu.

Niebanalna estetyka, innowacyjne rozwiązania technologiczne, prostota użycia, ergonomia pracy, dbałość o detale to cechy profesjonalnych produktów Fale Loki Koki do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Jako oficjalny dystrybutor marki, posiadamy pełny wachlarz akcesoriów do produktów marki Fale Loki Koki. Zapewniamy też serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. 

Poza sprzętem Fale Loki Koki oferuje również akcesoria typu Osłonki na twarz czy osłonki na okulary. 

Fale Loki Koki - profesjonalna jakość w przystępnej cenie!

  • Pokaż pasek boczny

23 produktów

Wyświetlane 1-23 of 23 pozycji
Fale Loki Koki Pielęgnica do włosów No 501 Premium
  • -15%

Fale Loki Koki Pielęgnica No 501 Premium

favorite favorite_border
492,15 zł 579,00 zł

Fale Loki Koki Pielęgnica No 501 Premium. 

Urządzenie posiada ultradźwiękowe wibracje magnetyczne. Promieniowanie podczerwone pozwala zaaplikować maskę lub odżywkę do włosów W ich głąb. Pielęgnica wyposażona jest w 10-cio sekundowy tryb działania.  Szerokość płytki: 25mm. Obrotowy (360 stopni) przewód o długości 2,65m. Wyświetlacz LCD

Fale Loki Koki profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 No 302 premium
  • -15%

Fale Loki Koki profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 No 302 premium

favorite favorite_border
339,15 zł 399,00 zł

  Prostownica do modelowania wlosow.  2 w 1 – możliwość prostowania włosów oraz stylizacji loków w jednym urządzeniu. Syntetyczne kolce umożliwiają szybkie i wygodne rozczesanie włosów. Ceramiczne płytki gwarantujące równomierny rozkład ciepłaa. Stynowa, szlachetna w dotyku obudowa. Obrotowy (360°) przewód o długości 3 m.