Odżywki nadające objętość włosów

Bujna fryzura to marzenie wielu z nas, niestety natura nie obdarzyła wszystkich gęstymi i grubymi kosmykami. Bardzo często włosy łatwo opadają, a co za tym idzie nie prezentują się zbyt efektownie. Na szczęście są na to sposoby. Doskonałym produktem kosmetycznym, który pozwala zwiększyć objętość włosów przywracając im witalność, puszystość i odżywienie jest odżywka dodająca objętości

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Odżywki nadające objętości to doskonałe wsparcie dla włosów łamliwych i wymagających regeneracji, a przy tym pomagają one uzyskać większą sprężystość kosmyków.
Odżywki dodające objętości fryzurze pozwalają cieszyć się łatwością stylizacji i wygodnym rozczesywaniem poszczególnych pasm. Kosmyki nie są przez nie obciążone, a dodatkowo zyskują gładkośćodżywienie, blask i jedwabistość. Doskonale skomponowane formuły produktów od ArtegoDavinesKemonMila ProfessionalMontibello, Subrina czy Rica czynią je idealną odpowiedzią na potrzeby włosów pozbawionych objętości.
Szeroki wybór produktów w naszym asortymencie pozwala zyskać kompleksową pielęgnację włosów, czego efektem są przepiękne, wyraźnie grubsze i pełniejsze kosmyki. Odżywki pozwalają zmniejszyć elektryzowanie się włosów, a dzięki ich różnorodności każdy znajdzie produkt szyty na miarę potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów, z którymi możliwe jest zadbanie o kosmyki od cebulek aż po końce. Zachęcamy do dopełnienia pielęgnacji produktami uzupełniającymi działanie odżywek do włosów.