Filtruj według

Marka

Marka

POJEMNOŚĆ

POJEMNOŚĆ

Szampony po zabiegach fryzjerskich

Zabiegi fryzjerskie, w tym intensywne dekoloryzacje i im podobne działania chemiczne i stylizacyjne przyczyniają się do poważnego osłabienia włosów. Efektem tego stanu rzeczy mogą być łamliwe, wypadające, pozbawione blasku i miękkości kosmyki. Aby możliwe stało się przywrócenie włosom ich dawnego blasku, konieczne jest intensywne działanie regeneracyjne, które zapewnić mogą szampony i kosmetyki głęboko odbudowujące

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

W naszym fryzjerskim sklepie internetowym oferujemy szereg wspaniałych rozwiązań w tym zakresie, głównie od marek takich jak pielęgnacja Kemon ActyvaMila Professional i Montibello, Lakme.
Skuteczna odbudowa włosów po zabiegach wymaga zastosowania kosmetyków o formułach bogatych w składniki wygładzające, regenerujące i nawilżające pasma wieloaspektowo. Zawarte w nich komponenty stanowiące między innymi budulec włosa, pozwalają efektywnie niwelować wszelkie ubytki i zapewnić kosmykom solidne nawodnienie. Stosując szampony po zabiegach, możliwe staje się zabezpieczenie włosów przed czynnikami zewnętrznymi, a włosy matowe i suche odzyskują swój dawny blask.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami intensywnie wspierającymi włosy po zabiegach stylizacyjnych i chemicznych. Doskonale sprawdzą się one również jako uzupełnienie pozostałych linii dla włosów wymagających regeneracji.