Akcesoria do koloryzacji

Koloryzacja włosów to wyjątkowo popularny zabieg fryzjerski, który wymaga poza profesjonalnymi kosmetykami także odpowiednich akcesoriów, pozwalających na przeprowadzenie poszczególnych czynności sprawnie, szybko i komfortowo. W naszym asortymencie nie mogło zatem zabraknąć akcesoriów do koloryzacji, w tym takich jak miseczki, pędzelki sylikonowe i srebrne, peleryny, zmywacze do farb, paski termiczne czy kremy chroniące przed przebarwieniami skóry. Nasz szeroki wachlarz produktów to akcesoria renomowanych marek jak Artego, EuroStil, Mila Professional, Mila Technic czy Montibello

Aktywne filtry

Dobrze skompletowany sprzęt pomocny podczas zabiegów koloryzacji to sposób na ułatwienie pracy i uzyskanie większej precyzji aplikowania produktów koloryzujących. Pelerynypędzlemiseczkipaski termiczne i im podobne akcesoria do koloryzacji pozwalają na precyzyjne wykonanie czynności, a w efekcie sprawiają, że jej rezultaty są bardzo zadowalające. Każdy z produktów do koloryzacji dostępnej w naszej ofercie to wysoka jakość materiałów, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas zabiegów wykonywanych w domu, jak również w salonach fryzjerskich. Ich odporność na działanie składników preparatów do koloryzacji, wytrzymałość oraz estetyczne wykonanie, pozwalają cieszyć się z ich użytkowania przez długi czas.
Dobór akcesoriów do koloryzacji pozwala na ułatwienie pracy, a podczas nakładania farby aplikacja jest dokładniejsza i lepiej wykonana. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do koloryzacji, w tym różnorodnych akcesoriów pomocnych w precyzyjnym wykonywaniu zabiegów jak i skutecznym usuwaniu śladów po koloryzacji.