Akcesoria do koloryzacji

Koloryzacja włosów to wyjątkowo popularny zabieg fryzjerski, który wymaga poza profesjonalnymi kosmetykami także odpowiednich akcesoriów, pozwalających na przeprowadzenie poszczególnych czynności sprawnie, szybko i komfortowo. W naszym asortymencie nie mogło zatem zabraknąć akcesoriów do koloryzacji, w tym takich jak miseczki, pędzelki sylikonowe i srebrne, peleryny, zmywacze do farb, paski termiczne czy kremy chroniące przed przebarwieniami skóry. Nasz szeroki wachlarz produktów to akcesoria renomowanych marek jak Artego, EuroStil, Mila Professional, Mila Technic czy Montibello

  • Pokaż pasek boczny

Filtry

Dobrze skompletowany sprzęt pomocny podczas zabiegów koloryzacji to sposób na ułatwienie pracy i uzyskanie większej precyzji aplikowania produktów koloryzujących. Pelerynypędzlemiseczkipaski termiczne i im podobne akcesoria do koloryzacji pozwalają na precyzyjne wykonanie czynności, a w efekcie sprawiają, że jej rezultaty są bardzo zadowalające. Każdy z produktów do koloryzacji dostępnej w naszej ofercie to wysoka jakość materiałów, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas zabiegów wykonywanych w domu, jak również w salonach fryzjerskich. Ich odporność na działanie składników preparatów do koloryzacji, wytrzymałość oraz estetyczne wykonanie, pozwalają cieszyć się z ich użytkowania przez długi czas.
Dobór akcesoriów do koloryzacji pozwala na ułatwienie pracy, a podczas nakładania farby aplikacja jest dokładniejsza i lepiej wykonana. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do koloryzacji, w tym różnorodnych akcesoriów pomocnych w precyzyjnym wykonywaniu zabiegów jak i skutecznym usuwaniu śladów po koloryzacji.