Żele i pigmenty do włosów

Pigmenty do koloryzacji to bezpieczna i bardzo łatwa w aplikacji opcja dla miłośników ciekawych fryzur. Ich skład pozwala na uzyskanie wybranego odcienia włosów bez obaw o zniszczenie kosmyków. Produkt nie wnika do wnętrza włosów, a jedynie osadza się na powierzchni, przez co łatwo go zmyć, gdy pragniemy powrócić do naszego bazowego koloru fryzury.

Żel do farbowania włosów pozwala utrzymać nowy odcień nawet do kilku myć. Żele koloryzujące do włosów można zastosować do wykonania kolorowych pasemek, jak i uzyskania nowego odcienia całej fryzury, a dodatkowo delikatna formuła nie skleja włosów. W ofercie posiadamy produkty marki Artego.

  • Pokaż pasek boczny

Aktywne filtry

Żel YOU UP2 ton w ton Artego

45,49 zł

Artego you up 2 semi-permanentna koloryzacja w żelu bez amoniaku. Wzbogacona olejem arganowym dla doskonałego pokrycia siwych włosów. Ddoskonała do delikatnych refleksów oraz do tonowania. Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy. Dostępna w 50 odcieniach

Pigmenty i żele do farbowania włosów

Stosując żel do koloryzacji włosów, możesz podkreślić naturalny kolor, zmienić go na krótki czas, ale również zyskać piękny połysk i pokrycie siwych włosów. To opcja, która sprawdzi się zarówno podczas domowych metamorfoz, jak i również podczas zabiegów fryzjerskich w salonie. Ponieważ pigment skoncentrowany do farbowania włosów jest zmywalny, stanowi on świetny sposób na sprawdzenie nowego odcienia kosmyków, a przy tym zapewnia przyjemną pielęgnację. Pigmenty i żele do koloryzacji mają skład uzupełniony licznymi składnikami o właściwościach nawilżających, regenerujących czy odżywczych, dzięki czemu ich stosowanie jest bardzo korzystne dla włosów.

Żel do farbowania włosów podobnie jak inne produkty w tej kategorii to świetny sposób na uzyskanie pięknego odcienia kosmyków, poprawę ich wyglądu, pielęgnację i sposób na szaloną zmianę stylu. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą kolekcją, jaką oferuje nasz sklep fryzjerski. Znajdziesz tu m.in. profesjonalne szampony do włosów farbowanych oraz specjalistyczne maski koloryzujące. Zapraszamy na zakupy!