Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 143,00 zł

Szampony koloryzujące

Każdy kolor włosów wymaga pielęgnacji i właściwego doboru kosmetyków. W naszej ofercie posiadamy szampony koloryzujące, dzięki którym kosmyki zyskają głębię ocienia i będą prezentowały się pięknie przez długi czas. Szampony koloryzujące do włosów to ciekawa alternatywa umożliwiająca odżywienie i pogłębienie dotychczasowego koloru pasm. 

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Najlepsze szampony koloryzujące dla Ciebie!

Bez względu na to czy masz blond włosy, ciemne włosy czy kosmyki w odcieniu miedzianym, w naszej kolekcji produktów od Lakme i Montibello znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Koloryzujące szampony do włosów dostosowane do odcienia włosów pomagają wydobyć ich blask, ale mogą być także ciekawą odmianą fryzury, która utrzymuje się do kilku myć.

Szampon koloryzujący do włosów jest łatwy i przyjemny w użyciu, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne wypróbowanie nowych odcieni bez konieczności stosowania trwałych farb do włosów. Dostępne w wygodnej formie szampony koloryzujące włosy bez amoniaku nadają piękny odcień kosmykom, przez co doskonale sprawdzą się np. na szybką metamorfozę na wyjazd czy uroczystość. Wymarzony odcień włosów uzyskać można zatem bez większego trudu, a efekty koloryzacji za sprawą swojej ograniczonej trwałości nie niszczą włosów, przez co można cieszyć się nowym odcieniem i doskonałą kondycją kosmyków.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą odcieni szamponów koloryzujących, jak również innych produktów do farbowania kosmyków. Znajdziesz tu m.in. szampony do włosów farbowanych, szampony koloryzujące do włosów blond lub czerwonych, a także maski koloryzujące. Jesteśmy przekonani, że wśród wysokiej jakości kosmetyków i preparatów znajdziesz idealną opcję dla siebie. Odwiedź nasz sklep fryzjerski już dziś!