Pianki do włosów koloryzujące

Pianka koloryzująca to prosty sposób na uzyskanie wymarzonego odcienia fryzury bez konieczności wykonania trwałego zabiegu koloryzacji. Produkty renomowanych marek jak Montibello pozwalają zyskać intensywny kolor i rozświetlenie fryzury. W naszej ofercie znajdziesz idealnie dopasowane do Twoich potrzeb pianki do włosów koloryzujące.

Aktywne filtry

Pianka koloryzująca do różnego rodzaju włosów

Jeżeli szukasz produktu, który będzie lekki dla fryzury, a dodatkowo cudownie nawilża i pielęgnuje, pianki koloryzujące do włosów to odpowiedź na Twoje potrzeby. Farbowanie włosów z pomocą pianki to bezpieczny i prosty zabieg, który nie uszkadza struktury włosa, a dodatkowo nadaje im piękny połysk. Jest to zatem połączenie koloryzacji z właściwościami ochronnymi. Odświeżone z pomocą pianki koloryzującej kosmyki prezentują się spektakularnie, a sam zabieg utrzymuje się do kilku myć, przez co możemy po nim płynnie powrócić do swojego pierwotnego koloru. Koloryzujące pianki do włosów mają też inną zaletę: pozwalają cieszyć się wybranym odcieniem kosmyków kiedy tylko masz na to ochotę, a wszystko to w bezpieczny dla fryzury sposób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami do koloryzacji włosów, takimi jak szampon koloryzujący w piance, maski koloryzujące czy szampony do włosów farbowanych. Ich łagodna receptura to pielęgnacja i piękny odcień dla Twoich kosmyków w jednym, a co za tym idzie kosmetyk idealny na małą metamorfozę. Odwiedź nasz sklep fryzjerski już dziś!