Odżywki do codziennego stosowania

Codzienna pielęgnacja włosów wymaga łagodnych kosmetyków, które pozwolą zyskać piękną fryzurę każdego dnia. Doskonałym dopełnieniem codziennych zabiegów staje się zatem odżywka do codziennego stosowania, z którą możliwe jest maksymalne odżywienie spragnionych troski włosów. Zadaniem odżywek do włosów jest ochrona kosmyków przed uszkodzeniami oraz ich intensywna regeneracja, dlatego stosowanie ich przy każdorazowym myciu głowy pozwala zyskać pięknie lśniące i zdrowe włosy.

Aktywne filtry

Odżywka Insight Daily Use, Energizing Conditioner, do codziennej pielęgnacji wszystkich typów włosów

favorite favorite_border
64,89 zł

Odżywka do włosów INSIGHT Daily Use to naturalna i lekka odżywka nawilżająca do codziennego stosowania dla każdego rodzaju włosów. Bazuje na organicznym wyciągu z cytryny i odżywczym fitokompleksie: masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy. Ułatwia rozczesywanie i dostarcza Twoim pasmom potrzebnych składników pielęgnujących.

Wśród odżywek do codziennego stosowania posiadamy szereg produktów cenionych na rynku marek ArtegoDavinesLakmeMila ProfessionalMontibelloRica czy Solfine, przez co każdy znajdzie produkt idealnie dostosowany do potrzeb. Regularne stosowanie odżywek to sekret miękkich, puszystych, lśniących i zdrowych kosmyków. To także doskonałe nawilżenie, lekkość i cudowny blask, które pozwalają czuć się piękniej.
Dobierając swój ideał spośród naszych odżywek do włosów możesz połączyć go z innymi produktami do pielęgnacji, tworząc kompleksowe wsparcie dla swoich kosmyków. Kosmetyki do codziennych rytuałów są wyjątkowo przyjemne w stosowaniu – oferujemy warianty do spłukiwania i bez spłukiwania. Każdy znajdzie wśród asortymentu rozwiązanie, za które włosy będą mu wdzięczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów bogatych w najwyższej jakości składniki odżywcze niezbędne w codziennej pielęgnacji.