Farby do włosów Montibello

Szukasz preparatów, które pozwolą Ci uzyskać wymarzony kolor włosów? Nasze farby do włosów Montibello to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić! Tworzone wyłącznie z naturalnych składników preparaty to duma marki Montibello. Farby dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł uzyskać taki odcień lub wariant kolorystyczny, na którym najbardziej mu zależy. Farby Montibello to nie tylko gwarancja wymarzonego koloru, ale również pielęgnacja – składniki tego preparatu odżywiają i nadają włosom wyjątkowego blasku, który trudno uzyskać innymi metodami!

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Montibello – farba, którą pokochasz

Jeśli chodzi o koloryzację włosów, Montibello jest marką, która zasługuje na szczególne uznanie. Farby do włosów Montibello to finezyjne połączenie innowacyjnej technologii i profesjonalnej wiedzy

Dzięki produktom marki Montibello, które oferuje nasz sklep fryzjerski, każda kobieta może cieszyć się idealnym odcieniem włosów. Wybór jest bardzo duży, a zainteresowani mają do wyboru produkty z różnych linii. Na szczególną uwagę zasługuje farba Cromatone Montibello, farba Cromatone Recover i farba do włosów Denuee. 

Optymalna formuła farb zawiera cenne składniki odżywcze, które pielęgnują włosy podczas zabiegu koloryzacji. 

Sprawdź również:

Zaufaj już teraz profesjonalnym farbom Montibello i zaskocz się perfekcyjnym efektem farbowania!