Filtruj według

Marka

Marka

Czepki fryzjerskie, turbany

Wiele z akcesoriów fryzjerskich zdaje się być mało przydatnymi, jednak po bliższym zapoznaniu i co ważniejsze – ich przetestowaniu, okazuje się, że są one nieocenionym wsparciem w pracy stylisty. Przykładem akcesoriów tego typu są czepki do pasemek, czepki do trwałej, siatki do koków czy siatki do wałków, które za sprawą swojej prostej formy, znacznie ułatwiają pracę i zwiększają efektywność koloryzacji. W naszym asortymencie oferujemy profesjonalne rozwiązania między innymi od marki EuroStil.

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

Czepki fryzjerskie to niewielki koszt, a przy tym poręczne rozwiązania z którym efekty zabiegów będą jeszcze lepsze. Produkty te nie mają jednak na celu jedynie pomóc w koloryzacji. Ich atutem jest również to, że pomagają chronić skórę, czy wrażliwe miejsca jak oczy, przed działaniem składników zawartych w szamponachfarbach do włosów czy innych preparatach. Dzięki wykorzystaniu czepków, możliwe jest naniesienie kosmetyków na wybrane pasma włosów, a produkty np. do koloryzacji nie spływają po pozostałych kosmykach czy twarzy. To wygodne i bardzo poręczne rozwiązanie, które warto wypróbować podczas zabiegów.
Wykorzystanie czepków fryzjerskich jest naprawdę szerokie, dlatego warto zapoznać się z naszym asortymentem w tym zakresie. Jesteśmy przekonani, że farbowanie, nakładanie pasemek itp. zabiegi staną się znacznie bardziej komfortowe i precyzyjne.