Plecak barberski, fryzjerski Babyliss PRO BBARB1PKCE

Marka Babyliss Pro
Indeks BBARB1PKCE
EAN13 3030050187762

Plecak barberski, fryzjerski Babyliss PRO BBARB1PKCE. Przedstawiamy plecak fryzjerski, rewolucyjne akcesorium dla wszystkich profesjonalistów będących w ciągłym ruchu!

585,01 zł
650,01 zł Oszczędzasz 10%
Brutto
Dostawa w ciągu 7 dni
Ilość
Towar w magazynie zewnętrznym. Dostawa w ciągu 7 dni.

W ofercie Babyliss PRO pojawiła się nowość w postaci plecaka na sprzęt. Przedstawiamy plecak fryzjerski, rewolucyjne akcesorium dla wszystkich profesjonalistów będących w ciągłym ruchu!

Plecak Babyliss PRO BBARB1PKCE

Praktyczny plecak fryzjerski BBARB1PKCE doceni każdy fryzjer, który lubi porządek i ład. Plecak posiada mnóstwo kieszeni i przegródek umożliwiających bezpieczne przechowywanie urządzeń i akcesoriów.

Plecak fryzjerski, niezbędny dodatek, który odmieni Twoje życie. Został specjalnie zaprojektowany z wieloma kieszeniami i przegródkami do przechowywania wszystkich narzędzi fryzjerskich!

Twoje narzędzia są sercem Twojego rzemiosła — najwyższy czas zapewnić im szacunek i opiekę, na jaką zasługują...

Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału, jest lekki i praktyczny.

Babyliss PRO BBARB1PKCE oferuje ponad 10 przegródek, w których zmieszczą się maszynki do strzyżenia, nożyczki, suszarki do włosów, maszynki do golenia i inne niezbędne rzeczy.

Centralna wyjmowana komora ma 9 specjalnych przegródek z elastycznymi paskami, które są przeznaczone do przechowywania do 6 nożyczek i 2 maszynek do golenia.

Górna kieszeń została specjalnie zaprojektowana do przechowywania akcesoriów, takich jak zapasowe grzebienie, ostrza lub plansze.

Wyściełane i regulowane paski są oczywistością.

Wymiary plecaka: 30,5 x 28 x 48 cm.