Beardburys Dry Wax, suchy wosk do włosów

Marka Beardburys
Indeks 0412590
EAN13 8131332126112

 Modelujący tonik do włosów na bazie płynnego wosku. Idealny do stylizacji z użyciem suszarki lub urządzeń termicznych. Nadaje objętość i teksturę, co pozwala na tworzenie bardzo wysokich stylizacji. Zapewnia długotrwałe utrwalenie o średniej mocy. Produkt charakteryzuje się nietłustą formułą.

77,90 zł
Brutto
Wysyłka i dostatwa: 1-3 dni
POJEMNOŚĆ: 250ml
Ilość
Produkt dostępny. Wysyłka w 24h

Beardburys Dry Wax, suchy wosk do włosów

Płynny wosk do włosów Beardburys DRY WAX, to kosmetyk idealny do modelowania włosów z użyciem suszarki lub innych urządzeń termicznych. Ten tonik na bazie płynnego wosku pozwala na tworzenie podniesionych stylizacji. Zapewnia świetne utrwalenie o średniej mocy. Ma delikatną formułę, więc nie powoduje przeciążenia i przetłuszczenia włosów. Może być śmiało używany do codziennych stylizacji.

Sposób użycia wosku Beardburys:

  •     Niewielką ilość kosmetyku nałóż na włosy
  •     Modeluje wedle uznania.

Właściwości płynnego wosku Beardburys DRY WAX:

  •     moc utrwalenia: 3/5
  •     moc połysku: 3/5
  •     do modelowania włosów z użyciem urządzeń termicznych
  •     delikatna formuła nie obciąża włosów
  •     dla mężczyznO marce Beardburys

Do naszej rzeczywistości powróciły salony barberskie. Są one znakiem powrotu do pierwotnej tradycji, w myśl której mężczyźni spotykają się w miejscu przeznaczonym "tylko dla nich". Znajdziesz tutaj produkty barberskie o tradycyjnych formułach , które zostały opracowane wyłącznie z myślą o męskiej pielęgnacji i stylizacji.

Marka Beardburys powstała w odpowiedzi na najnowsze trendy w męskich stylizacjach. W jej ofercie znalazła się linia produktów, które dostosowano do najbardziej wymagających technik barberskich, dzięki czemu możemy stworzyć dowolną stylizację włosów, brody lub wąsów.

Pomady zapewniają różne poziomy utrwalenia i połysku oraz znajdują wszechstronne zastosowanie w stylizacji.

Szampony z kolei dopasowują się do rytmu życia ich użytkowników i znakomicie uzupełniają produkty do stylizacji brody. A wszystko to dzięki naturalnym składnikom i formułom bez sulfatów i parabenów. Znajdziesz tutaj produkty barberskie o tradycyjnych formułach , które zostały opracowane wyłącznie z myślą o męskiej pielęgnacji i stylizacji.