BeardBurys Boomer lakier do włosów 2w1

Marka Beardburys
Indeks 0412588
EAN13 8431332125703

Lakier idealny do utrwalenia każdej stylizacji. Nadaje włosom objętość oraz przedłuża trwałość fryzury na cały dzień dzięki ultraszybkiemu wysychaniu. Zapewnia naturalne wykończenie stylizacji i ochronę przed wilgocią. Produkt jest lekki, dzięki czemu nie "spłaszcza" ani nie obciąża fryzury. Lakier można łatwo usunąć bez pozostawienia śladów, poprzez zwykłe szczotkowanie. Produkt wyposażony jest w dwie końcówki do spryskiwania, umożliwiając dostosowanie do wybranej techniki stylizacji.

81,91 zł
Brutto
Wysyłka i dostatwa: 1-3 dni
Ilość
Produkt dostępny. Wysyłka w 24h

BeardBurys Boomer lakier do włosów 2w1

Lakier do włosów dla mężczyzn Beardburys Boomer wspaniale sprawdzi się w codziennej stylizacji. Zapewnia włosom wspaniałą objętość, przedłuża trwałość fryzury oraz bardzo szybko wysycha. Gwarantuje ochronę przed niszczycielskim działaniem wilgoci oraz naturalne wykończenie. Ma bardzo lekką formułę, która nie "spłaszcza" fryzury oraz jej nie przeciąża. Dodatkowo formuła szybko i sprawnie zmywa się wraz z myciem włosów. Co ciekawe, produkt ma dwa dozowniki, które są specjalnie dostosowane do wybranej techniki stylizacji. Pojemnik ma design puszek sprayu do robienia graffiti.

Sposób użycia lakieru Beardburys:

Spryskaj gotową fryzurę i ciesz się z efektów stylizacji.

Poznaj wyjątkowe zalety lakieru do włosów Beardburys Boomer :

  •     mon utrwalenia: 5/5
  •     moc połysku 2/5
  •     naturalne wykończenie
  •     przedłużenie trwałości fryzury
  •     bardzo szybkie wysychanie


Lakier jest idealny do utrwalenia każdej stylizacji. Nadaje włosom objętość i przedłuża trwałość fryzury na cały dzień dzięki ultraszybkiemu wysychaniu. Zapewnia naturalne wykończenie stylizacji i ochronę przed wilgocią. Produkt jest lekki, dzięki czemu nie "spłaszcza" ani nie obciąża fryzury. Lakier można łatwo usunąć bez pozostawienia śladów, poprzez zwykłe szczotkowanie. Produkt wyposażony jest w dwie końcówki do spryskiwania, umożliwiając dostosowanie do wybranej techniki stylizacji.