Montibello Silaplex

SILAPLEX Montibello

Kuracja zapobiegająca łamliwości włosów

Silaplex Montibello skutecznie przeciwdziała potencjalnym uszkodzeniom włosów spowodowanym zabiegami: utleniania, dekoloryzacji, rozjaśniania, farbowania, układania fal i/lub prostowania. Kuracja Silaplex zapewnia wyjątkową ochronę, wzmocnienie i blask bez znaczącej zmiany skuteczności procesów chemicznych, zawsze zachowując te same systemy aplikacji i czas działania wymagany dla każdego z nich.

Dostępne linie marki MontibelloMontibello Treat NaturtechMontibello Smart Touch | Montibello Decode i Decode Zero| Montibello Silaplex | Montibello Styling Finalfine i Finalstyle Montibello Morphosse | Montibello Gold Oil | Zestawy kosmetyków Montibello

Aktywne filtry

Kluczowe składniki Kuracji SILAPLEX Montibello:

SILAMINA K: składnik otrzymywany z połączenia silanolu i aminokwasów z hydrolizowanych białek roślinnych. Tworzy warstwę ochronną, która zapobiega integracji składników aktywnych biorących udział w reakcjach chemicznych z aminokwasami włosów, chroniąc je przed uszkodzeniem. Wytwarza wewnętrzną siateczkę, która wzmacnia istniejące mostki strukturalne na włosach, minimalizując ryzyko łamania.

ARGININA: jest jednym z ważnych aminokwasów w organizmie. Jej cząsteczka jest mała i bardzo przypomina włókno włosowe, dzięki czemu może wnikać do najgłębszych warstw włosa i wzmacniać jego wewnętrzną strukturę.

TRÓJGLICERYDY: składnik zmiękczający, który zatrzymuje SILAMINĘ K i ARGININĘ na włosach, zapewniając ochronę i wzmocnienie wiązań włókien włosowych. W efekcie wiązania stają się mocniejsze i bardziej trwałe. Ponadto trójglicerydy zapewniają dodatkowe nawilżenie i zmiękczenie, zmniejszając tarcie włosów i ułatwiając rozczesywanie.

Korzyści płynące z korzystania z systemu Montibello Silaplex:

Wzmocnienie wewnętrznych wiązań włókien włosowych. Ochrona włókna włosa przed uszkodzeniem spowodowanym przez procesy chemiczne wszelkiego typu. Znacznie niższe ryzyko łamania się włosów. Rezultaty widoczne już od pierwszej aplikacji
Silaplex można używać przy wszystkich rodzajach włosów.