Akcesoria do sprzętu

Prowadzenie salonu fryzjerskiego, jak również zabawy fryzjerskie w domowym zaciszu wymagają wykorzystania profesjonalnego sprzętu i akcesoriów. W naszej ofercie zadbaliśmy zatem o szeroki asortyment elementów niezbędnych do komfortowej obsługi urządzeń fryzjerskich. 

Pokaż pełny opis

Aktywne filtry

W naszym sklepie fryzjerskim, hurtowni fryzjerskiej znaleźć można między innymi nasadki do maszynek fryzjerskichakumulatoryzasilaczenożezestawy nasadekdyfuzory do suszarekopaski magnetyczne, torby na sprzęt czy spraye chłodzące do ostrzy. Dysponujemy produktami renomowanych marek jak Fale Loki KokiFox czy Moser. W naszej ofercie akcesoriów odkryć możesz kompleksowe rozwiązania poszerzające funkcjonalność i użyteczność urządzeń, które dzięki dedykowanym dodatkom, mogą działać sprawnie przez dłuższy czas.
Produkty w segmencie akcesoriów do sprzętu fryzjerskiego to wysokiej jakości materiały o wysokiej trwałość, dlatego bez względu na to czy dokonujesz zakupu nakładek, nożyków czy zapasowych zasilaczy, otrzymujesz to co najlepsze. Dzięki akcesoriom możliwe staje się także uzyskanie różnorodnych efektów podczas strzyżenia itp., dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą z którą łatwo będzie dopełnić wachlarz usług fryzjerskich w salonie.
Poszczególne przybory i akcesoria fryzjerskie to produkty, które wspomogą codzienną pracę salonu, jak również pozwolą na dłużej cieszyć się funkcjonalnością urządzeń. Zapraszamy do zakupów i uzupełnienia kolekcji urządzeń fryzjerskich o nowe akcesoria i nie tylko.