Artego YOUR MAGIC, Pigment skoncentrowany do koloryzacji włosów 100ml

Marka Artego
Indeks 0165266
EAN13 8056157870869

Artego INTENSE PIGMENTS skoncentrowane pigmenty najnowszej generacji, zawierające do 99% składników naturalnych.

79,90 zł
Brutto
Wysyłka i dostatwa: 1-3 dni
ODCIEŃ: Gold
Ilość
Produkt dostępny. Wysyłka w 24h

Artego INTENSE PIGMENTS to bardzo skoncentrowane pigmenty.
Ich wegańska formuła najnowszej generacji, zawierająca do 99% składników naturalnych, zapewnia doskonałe rezultaty oraz pozostaje bezkonkurencyjna w porównaniu z tradycyjnymi formułami.

Pigmenty zostały opracowane w taki sposób, aby były odporne na utlenianie, co oznacza, że YOUR MAGIC Intense Pigments mozna stosować zarówno w czystej postaci, jak i po zmieszaniu z każdą farbą utleniającą, ale jednocześnie z każdym odcieniem YOUR MAGIC, włącznie z +MAGIC BIANCO i z zabiegami PIELĘGNACYJNYMI.
Wysokie stężenie pigmentów w recepturze zapewnia doskonałe właściwości kolorystyczne, nawet w przypadku użycia niewielkiej zawartości % produktu w mieszance. Użycie w połączeniu z +MAGIC BIANCO zapewnia jednolity rezultat nawet wtedy, gdy włosy mają różną porowatość na całej długości, ponieważ konsystencja produktu jest miękka i kremowa.

WAŻNE

Pigmenty YOUR MAGIC są bardzo skoncentrowanymi pigmentami, o czystych i intensywnych
refleksach – z tego względu nie zalecamy ich bezpośredniej aplikacji na skórę głowy, lecz kilka
milimetrów od nasady. Po upływie czasu działania mieszanki należy umyć dokładnie włosy
szamponem (raz lub dwa razy), a następnie nałożyć odżywkę po koloryzacji.

INTENSE PIGMENTS SKONCENTROWANE PIGMENTY

Podstawowy RED / 6 / R

Bardzo skoncentrowany czysty kolor podstawowy. Użyty w czystej postaci tworzy żywe i odważne czerwienie. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential i Fashion wzmacnia ich czerwone refleksy. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet w przypadku użycia w niewielkich ilościach – wzmacnia odcienie czerwieni. Wspaniałe rezultaty uzyskasz po zmieszaniu z odcieniami miedzi, umożliwiającymi powstanie żywych, ognistych refleksów. Zmieszany z +MAGIC BIANCO tworzy różnorodne odcienie czerwieni i różu o zmiennej intensywności. Po wymieszaniu z  szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI tworzy odżywkę lub maskę tonującą, pozwalającą utrzymać odpowiednią intensywność
włosów farbowanych.

Podstawowy BLUE / 11/ B

Bardzo skoncentrowany czysty kolor podstawowy. Użyty w czystej postaci tworzy odcienie oceanicznego błękitu. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential lub Fashion intensyfikuje niebieskie refleksy. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet w przypadku użycia w niewielkich ilościach – wzmacnia niebieskie refleksy. Dodany do odcieni Ash i Irisé tworzy odcienie mistyczne. Zmieszany z +MAGIC BIANCO tworzy wspaniałe
jasnoniebieskie / niebieskie odcienie. Neutralizuje żółto-pomarańczowe refleksy. Po zmieszaniu z szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI tworzy odżywkę lub maskę tonującą.

Podstawowy GOLD / 3/ G

Bardzo skoncentrowany czysty kolor podstawowy. W czystej postaci tworzy bardzo intensywne złote odcienie. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential lub Fashion intensyfikuje złote refleksy. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet w przypadku użycia w niewielkich ilościach – wzmacnia złote tony. W połączeniu z +MAGIC BIANCO tworzy nieskończone odcienie złota. Po zmieszaniu z szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI może być stosowany jako odżywka lub maska tonująca lub intensyfikująca odcień włosów.

Jakie możliwości dają skoncentrowane pigmenty INTENSE PIGMENTS YOUR MAGIC?

• COLOR BOOST wzmocnienie koloru
Wzmocnienie refleksów po zmieszaniu z farbami utleniającymi IT’S COLOR i BEAUTY FUSION

• COLOR GLOW zwiększenie połysku koloru
Zwiększenie połysku we wszystkich usługach BEAUTY FUSION Gloss

• COLOR FOAM tonowanie szamponem
Szybka usługa tonująca do tworzenia refleksów

• NUTRI COLOR odżywienie koloru włosów
Tonowanie koloru i zwiększenie połysku z efektem odżywczym

• RAINBOW LIGHTS tęczowe refleksy
Nieskończona intensywność palety kolorów

Pigment pochodny VIOLET / 2 / V

Bardzo skoncentrowany czysty kolor pochodny. W czystej postaci tworzy bardzo intensywne fioletowe odcienie. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential lub Fashion intensyfikuje fioletowe refleksy. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet w przypadku użycia w niewielkich ilościach – wzmacnia fioletową bazę. W połączeniu z popielami tworzy odcienie perłowe. W połączeniu z +MAGIC BIANCO tworzy nieskończone odcienie
tęczowych fioletów. Neutralizuje żółte refleksy. Po zmieszaniu z szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI może być również stosowany jako regenerujący toner do włosów.

Pigment pochodny COPPER / 4 / C

Bardzo skoncentrowany czysty kolor pochodny. W czystej postaci tworzy bardzo intensywne miedziane refleksy. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential lub Fashion intensyfikuje miedzie. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet jeśli jest stosowany w niewielkich ilościach – wzmacnia pomarańczowe tony. Zwiększa połysk w odcieniach Gold, Red, Brown. W połączeniu z +MAGIC BIANCO tworzy nieskończone odcienie miedzi. Po zmieszaniu z szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI może być również stosowany jako toner regenerujący.

Pigment pochodny GREEN / 8 / M

Bardzo skoncentrowany czysty kolor pochodny. W czystej postaci – bez mieszania tworzy bardzo intensywne odcienie w kolorze zielonym butelkowym. Zmieszany z YOUR MAGIC Essential lub Fashion intensyfikuje zielone refleksy. Zmieszany z farbami utleniającymi – nawet w przypadku użycia w niewielkich ilościach – wzmacnia odcienie zieleni lub koryguje czerwienie. W połączeniu z +MAGIC BIANCO tworzy nieskończone odcienie zieleni. Po zmieszaniu z szamponem lub innymi produktami PIELĘGNACYJNYMI może być również stosowany jako toner regenerujący. Neutralizuje czerwone refleksy.

Pigment Artego SHOCK: SHOCKING YELLOW

SHOCKING YELLOW – nazywany jest „szokującym” ze względu na intensywność jego refleksu, doskonały do tworzenia modnych odcieni.

Pigment Artego SHOCK: MAGENTA / 26 /VR

Czysty refleks czerwono-fioletowy. Zmieszany z farbami utleniającymi wzbogaca je o jasne odcienie różowo-fioletowe. Zmieszany z +MAGIC BIANCO (sam lub zmieszany z kolorem Violet lub Lilac) tworzy cudowną różową paletę kolorów.

Poznaj wszystkie produkty marki Artego:

Artego Rain DanceArtego Easy CareArtego Good SocietyArtego Touch beauty

Koszty dostawy

Darmowa dostawa od 149zł - przedpłata

Przewoźnik Cena
Paczkomaty InPost 13 zł
Kurier Inpost 14 zł
Kurier Pobranie Inpost 17,99 zł
Odbiór w punkcie DPD Pickup 11 zł
DPD Kurier 16 zł

Odbiór w sklepie* - 0zł

W przypadku odbioru w oddziałach Stacjonarnych czas dostawy i godziny odbioru wysyłane są drogą mailową indywidualnie